RobertT's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Re: Mam pytanie jak to jest u was z dodawaniem miejsc.

Adres pozyskasz najczęściej klikając po prostu w mapę w danym miejscu, oczywiście jeśli jest to miejsce z adresem. I to raczej wystarcza, dodałem ostatnio Bar Park przy Ratuszowej w Warszawie i nie był potrzebny żaden telefon, czy strona, dałem nazwę, ten adres i kategorię.

Gorzej właśnie niestety jest z kategoriami, bo brakuje bardzo wielu. Np. ostatnio chciałem dodać tablicę upamiętniającą poległych żołnierzy Pułku Baszta na Kazimierzowskiej przy Madalińskiego naprzeciwko poczty, ale nie ma właściwej kategorii, a bez tego nie daje się dodać miejsca - ani miejsce pamięci, ani tablica pamiątkowa, ani miejsce historyczne, nic z tego nie wchodzi, bo nic takiego nie zostało przewidziane na liście kategorii. Kiedyś się dawało zrobić coś takiego przez MapMakera, wtedy sporo takich miejsc dodawałem, tam był większy wybór kategorii, teraz niestety jest bardzo ograniczony, więc w zasadzie od tego czasu "zawiesiłem" swoją działalność w tym zakresie - szkoda czasu na przepychanie się przez takie bariery. Choć trochę szkoda, doszło by wiele ciekawych miejsc, opisów i ocen. 😞

Level 1

Re: Mam pytanie jak to jest u was z dodawaniem miejsc.

Witam wszystkich

Level 8

Re: Mam pytanie jak to jest u was z dodawaniem miejsc.

Z dodawaniem spoko choć często trzeba czekać na dodanie

Jan Warchałowski
360photos.me.uk
Isle of Wight
United Kingdom