GhostKMB's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Małopolska i Śląsk

Witam. Chciałbym poszerzyć wiedzę w zakresie nowych miejsc oraz zmian jakie wprowadzają inni lokalni przewoźnicy. Jest wiele różnic jakie stawia nam Mapa Google, które wspólnie możemy rozwinąć .

Nie wiem czy takie miejsce na forum już powstało, Jeśli nie to na cel wezmę Małopolskę i Śląsk. Ostatnio dużo zmian powstaje na drogach i koło dróg. Nowe budynki, sklepy, firmy oraz atrakcje turystyczne.  Podziel się zemną i z nami wszystkimi swoimi spostrzeżeniami. Moja mieścina kończy strefę Małopolską i zaczyna Śląsk.

 

Pierwszą ciekawostką wydaje mi się jest zmiana znaków .Z przyzwyczajenia wszyscy jeździli na skróty.Kiedy powstały nowe znaki wszyscy jeździli na pamięć oraz mapa Google również pokazywała nie właściwą drogę, Częste zawracanie i szukanie alternatywnej drogi jest porażką. Często wysyłałem opinie o błędzie danej drogi ale to nic nie dawało. Poniżej  zdjęcia oraz link do lokalizacji. Co można zrobić z tym ?

20180519_154903.jpg20180519_154948.jpg20180521_164531.jpg20180521_164548.jpg20180521_164602.jpgChe_m_l.jpg

 

Kurpińskiego i Dożynkowa

 

Ghost
Chełmek, Malopoļska, Polska
7 comments
Level 6

Re: Małopolska i Śląsk

                             Witam.   Tylko Prześlij opinię. W drogach tylko oczekiwanie na GOOGLE.

Level 10

Dot.: Małopolska i Śląsk

@GhostKMB

Świetnie, że zrobiłeś taką dokumentację. Przesłałem zgłoszenie. Jak widzę Kurpińskiego jest już oznaczona, że jest jednokierunkowa.

Teraz trzeba zaczekać. Jechałem tam ostatnio i ciężko się zdziwiłem, że tam jest jeden kierunek.

Czy teraz mogą tam jeździć wszyscy, a nie tylko mieszkańcy Chełma?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Dot.: Małopolska i Śląsk


@JacekNK wrote:

@GhostKMB

Świetnie, że zrobiłeś taką dokumentację. Przesłałem zgłoszenie. Jak widzę Kurpińskiego jest już oznaczona, że jest jednokierunkowa.

Teraz trzeba zaczekać. Jechałem tam ostatnio i ciężko się zdziwiłem, że tam jest jeden kierunek.

Czy teraz mogą tam jeździć wszyscy, a nie tylko mieszkańcy Chełma?

 

Pozdrawiam,

Jacek


       Kto zabroni poruszać się po drodze publicznej ? Po drodze publicznej mogą jeździć wszyscy.

Level 10

Dot.: Małopolska i Śląsk


@patigmyrek  napisał(a):

@JacekNK wrote:

@GhostKMB

Świetnie, że zrobiłeś taką dokumentację. Przesłałem zgłoszenie. Jak widzę Kurpińskiego jest już oznaczona, że jest jednokierunkowa.

Teraz trzeba zaczekać. Jechałem tam ostatnio i ciężko się zdziwiłem, że tam jest jeden kierunek.

Czy teraz mogą tam jeździć wszyscy, a nie tylko mieszkańcy Chełma?

 

Pozdrawiam,

Jacek


       Kto zabroni poruszać się po drodze publicznej ? Po drodze publicznej mogą jeździć wszyscy.


Patrol,

Jak Ty mało wiesz....

 

J.

 

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Dot.: Małopolska i Śląsk

Oczywiście . Można się tam poruszać każdym urządzeniem samochodem i innym środkiem transportu do 6 ton. 🙂 od stromych Chełma do Chełmka . Od strony Chełma Małego do strony Chełma nie ma ograniczenia , z wyjątkiem tirów oraz jest ograniczenie do 50 km/h 

Ghost
Level 8

Dot.: Małopolska i Śląsk

Nowy dworzec ma powstać w Oświęcimiu woj. Małopolskie tylko czekać aż fala krytyki i super opini będzie szaleć na ten temat

Ghost
Former Google Contributor

Re: Małopolska i Śląsk

Thanks for sharing, @GhostKMB,

 

I'll give your post a Travel label, just so it's more visible to people who might be interested.

Due to the volume of private messages Googlers receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!