LovelyPL's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Lista obecności :)

Również z publicznego linku wszedłem 😉 

Level 3

Re: Lista obecności :)

Ja również witam wszystkich.

Level 8

Re: Lista obecności :)

Testy 🙂

Dwa tygodnie temu dostałem linka do tego "forum"(?), "portalu"(?). Z tego co widziałem to było może z 30-50 osób, coś tam popisaliśmy, coś powrzucaliśmy i tyle z testów było.

Narzędzie było już gotowe i wyglądało dokładnie tak, jak teraz - a zgłoszone błędy czy propozycje... starzy wyjadacze wiedzą jak to wygląda 😛

 

Tylko po co mnożyć byty? Pięć kanałów jest lepsze od czterech? Jakoś tego nie widzę, chyba, że jako eksperyment kolejnego narzędzia, które ma służyć jako nowa wersja grup dyskusyjnych?

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 4

Re: Lista obecności :)

 

Spoiler
 

Witam Wszystkich na LGC 🙂

Wszedłem tu z linku zamieszczonego w społeczności G+

 

@LovelyPL Mi się wszelkiego rodzaju Kudosy i Badgy bardzo podobają, a tego G+ niestety nie ma. Myślę, że Google chce w ten sposób odfiltrować tych zaangażowanych w LG i zebrać ich w jednym miejscu.

 

Ooo.. widzę tutaj, że znakiem + nie wskazujemy danej osoby lecz @ Oj @google google 😉

Level 8

Re: Lista obecności :)

Cześć wszytskim. Zastanawiające jest to dlaczego wyciągneli społeczność LG z środowiska Google+. 

Level 10

Re: Lista obecności :)

@LovelyPL

Platforma Lithium jest dość dawno używana przez Google do grup dyskusyjnych - 3 lata temu już były na niej postawione fora dla reklamodawców. 

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: Lista obecności :)

@Woocash

G+ to jednak nie jest środowisko grup dyskusyjnych. Ciężko jest w nim wyszukiwać najlepsze rozwiązania dawno rozwiązanych problemów. G+ ma mnóstwo innych zalet i opcji. Mam nadzieję, że obie plarformy komunikacyjne będą utrzymywane przez Zespół LG równolegle.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 6

Re: Lista obecności :)

Witam  🙂

Level 4

Re: Lista obecności :)

Hej, witam wszystkich włąśnie dołączyłem i testuję

Level 8

Re: Lista obecności :)

Hej,

 

Dołączyłem wczoraj z linku, który dostałem na maila.

Wczoraj co prawda coś tu nie działało, ale dziś dostałem maila, że już dziaua 😉