Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

LG Poland na Facebooku

Witam zapraszam do dołączenia do Google Local Guides Poland na Facebooku. Właśnie utworzylem grupę która powinna ułatwić komunikację i dać wiele innych możliwości.

Polska
8 comments
Former Google Contributor

Re: LG Poland na Facebooku

Hey @Anonymous,

 

Please excuse my answer in English. While you can certainly communicate about Local Guides where you want, we encourage you to use Connect as means of communication. This way we can provide help should issues arise.

Please consider reading this post before sending me a Private Message - Private Messages and Google Moderators
Anonymous
Not applicable

Re: LG Poland na Facebooku

Hi Georges. 

I know that...  but why not?

I saw many groups from other countries... 

My idea is only for better communication in Polish... 

Do You see some problems?

 

Level 10

Re: LG Poland na Facebooku

@Anonymous

Jest wiele takich grup bo zostały założone kiedyś. Mamy też taką grupe na Google+, która kiedys była wspierana nawet przez Google: https://plus.google.com/communities/113358756629769330142 (prawie 6000 członków).

 

Poszukaj dobrze na Facebooku. Nie ma sensu zakładać kolejnej grupy, a i tak ewentualną pomoc od Googlersów można dostać tylko tu - na Connect jak już napisał Ci @GeorgesHR

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Anonymous
Not applicable

Re: LG Poland na Facebooku

Witam Jacku 

Dzięki za komentarz. Na wstępie chciałbym przypomnieć że dołączenie do grupy jest dobrowolne i w każdej chwili można ją opuścić. Jeżeli chodzi o Facebooka to szukałem wiele razy na różne sposoby i nie znalazłem grupy z Polski. Jeśli byłbyś uprzejmy podesłać link do innej grupy będę wdzięczny. Co do Google+ to wiem że istnieje grupa i jestem nawet jej członkiem ale według mnie nie wiele się tam dzieje... zanim utworzyłem grupę rozmawiałem na ten temat z administratorami GLG World. Ich opinia była bardzo pozytywna nawet udzielili mi nawet kilku wskazówek dotyczących prowadzenia. 

Zakładając grupę nie mam na celu konkurowania z innymi istniejącymi (LG Connect czy G+). Wydaje mi się po prostu że ludzie częściej korzystają z Facebooka niż z pozostałych. Zawsze jeśli okaże się to nie wypał mogę zrezygnować. 

Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na to co napisałaś o wsparciu Googler'ów, że kiedyś wspierali... 

Dlaczego więc wciąż tego nie robią? 

Osobiście przyznam szczerze że w niektórych pytaniach innych na  tematy którym się przyglądałem (jako obserwator) Google nie udzielał jednoznacznych odpowiedzi, bądź nie odpowiadał wcale. Nie będę tutaj podawać konkretnych przykładów gdyż nie mnie dotyczyły pytania i nie ja je zdawałem. A po 25 maja tego roku (wejście ustawy Rodo) jest wielkie zamieszanie i taka pomoc jest bardzo potrzebna. 

 

Pozdrawiam 

Kamil Sebastian 

Former Google Contributor

Re: LG Poland na Facebooku

Hey @Anonymous and @JacekNK,

 

I am sorry if you guys misunderstood my answer. You guys can communicate wherever you want, it is your choice, but support from us is going to be provided only on Connect, since it is the official Google Platform for Local Guides.

Please consider reading this post before sending me a Private Message - Private Messages and Google Moderators
Level 10

Re: LG Poland na Facebooku

@Anonymous

Ależ oczywiście - możesz założyć grupę na FB. Tylko tam nie będziesz mieć wsparcia. Dlaczego? Bo grup jest tak dużo, że Googlersi skupiają się tylko na LG Connect. Tutaj są w stanie nad tym zapanować 🙂

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 10

Re: LG Poland na Facebooku

@GeorgesHR

I totally understand your answer. Probably Google Translate don't work properly from Polish to English 🙂

 

Regards,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL
Level 8

Re: LG Poland na Facebooku

Jeżeli tutaj, w miejscu przeznaczonym tylko dla Lokalnych Przewodników regularnie odzywa się 5-6 osób z Polski, to ile z nich przeskoczy teraz na FB?

 

Życzę powodzenia

     :-Przemo.