MałgorzataK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Dot.: Korzyści z poziomu 5

Teraz już nie opłaca się nic dodawać, chyba że dla własnej wygody. 

Sam przeszedłem na otwarte mapy OSM i przynajmniej robię coś pożytecznego dla otoczenia.

Wprowadzą kiedyś płatne mapy w Google i zostaniemy z niczym. Nie warto.

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

Ach @Rościsław

naprawdę nie dostrzegłeś ironii w tym moim akapicie o plakietkach?   🙂

OK, w Twoim komentarzu wyglądają one dosadniej, aż żałuję, ze sam tego tekstu nie napisałem   😄

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.

Level 7

Re: Korzyści z poziomu 5

Nie dostaniesz nic. Promozji nie ma. Ja jestem chyba na 7 i niv.

Potem jak dostałem 100gb i minol rok musiałem pokasowac pliki bo brakowało miejsca na dysku 😁

Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

Jakoś tak przez przypadek dzisiaj zacząłem się zastanawiać czy za udostępnianie moich zdjęć i informacji są jakieś profity. 

 

W sumie google robi na tym fajną kasę, nie oczekuje od nich tysięcy dolarów, darmowych pixeli czy google home. Ale w sumie mogli by co lvl up powiększyć google drive o te 5gb. Przydałoby się. Szczególnie że wtedy pewnie jeszcze więcej informacji bym przekazywał im bo miałbym miejsce na archiwizację zdjęć z aparatu a nie tylko z telefonu. 

Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Nie opłaca się udostępniać im żadnych informacji.

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5


@CodyS wrote:

Nie opłaca się udostępniać im żadnych informacji.


Powiedziała osoba z 6 poziomem LG 🙂

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Polowałem kiedyś na nieograniczony dysk google, później okazało się że jest to tylko 100gb, jak już dostałem to nie zdążyłem wrzucić żadnego pliku i mi zabrali.

Teraz po tych wszystkich rodo itp przejrzałem na oczy i wolę uzupełniać osm maps.

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

Jedno drugiemu nie przeszkadza.

Z tym Dyskiem to chyba trochę nie pomyśleli - ludzie wrzucali taką masę spamu, żeby dostać choć  na rok więcej miejsca, że nie dziwię się zakończeniu tej promocji.

Choć mogliby dla naprawdę wysokich poziomów coś przygotować, ale nie ogłaszać tego pól roku wcześniej tylko na zasadzie niespodzianki - "masz poziom 7. W nagrodę otrzymujesz dożywotnio 100GB Dysku".

Może uda się o tym powiedzieć Googlersom w październiku (i może ktoś tego wysłucha :)).

Sam poprawiam teraz OSM, Waze, i nawet czasami wysyłam zgłoszenia do Google, choć z coraz mniejszym zapałem, bo "do tanga trzeba dwojga", a oni nie są za bardzo zainteresowani jakością map - teraz nacisk jest na punkty, a nie na drogi do nich prowadzące 😞

 

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator