MałgorzataK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Korzyści z poziomu 5

Cześć wszystkim!

 

Od jakiegoś czasu jestem Lokalnym Przewodnikiem. Póki co wspięłam się na level 4. Nie ukrywam, że 100GB na Drive było nęcące 😉 ale oczywiście lubię też po prostu ubogacać mapy googlowe. W każdym razie! Ktoś jest na 5tym poziomie? Jakieś korzyści poza "zlotami" LP? 😄 dostajecie do testowania nowe usługi? 😆

 

Pozdrawiam!

 

Gośka

Warszawa, Polska
67 comments
Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

Cześć!

Udało mi się dostać 1TB na czwartym, ale jeśli chodzi o piąty to nic spektakularnego się nie wydarzyło.

Nie kojarzę bym mógł testować coś nowego.

 

Pozdrawiam,

Karol

Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

Ja też od dawna na 5 i nic ciekawego nie zauważyłem, jedynie co, to zauważyłem że rzadko kiedy a właściwie ostatnio w ogóle nie muszę czekać na zatwierdzenie zmian. Idzie tak jakby "z palca"

Best Reggards
Rafał Dziurowicz
Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Powiem szczerze, że już na poziomie 4 dostrzegam, że coraz mniej muszę czekać na zatwierdzanie zmian.

Level 7

Re: Korzyści z poziomu 5

OK, dzięki za odpowiedzi! To ja sobie powoli zbieram punkty, ale bez spiny 😉 może z czasem coś ciekawszego na lewelu piątym wymyślą.

Level 7

Re: Korzyści z poziomu 5

Cześć Gosia,

 

Z ciekawostek: u mnie już na poziomie 3 mam szybkie akceptacje i dostęp do niektórych funkcji BETA w Google Maps (np. dodawanie brakujących informacji, czy weryfikacja istniejących informacji w pobliżu). Możliwe, że trochę inaczej mnie "traktują" z racji, że mam wysoki poziom wiarygodności w Kreatorze Map, a - jak niektórzy wiedzą - LP i KM to właściwie jedna platforma.

 

Ludzie na poziomie 5 (ponoć nie wszyscy) dostawali zaproszenia do testowania Google Trips. Obecnie ta aplikacja jest już oficjalnie, więc testy zakończono.

 

Pozdrowionka 🙂

Level 4

Re: Korzyści z poziomu 5

Karol mam pytanie 

>> Udało mi się dostać 1TB na czwartym

 

czy to prawda, że 1TB dostaje sie na 1 rok ?

 

Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

Tak, miejsce jest na rok. Tutaj jest o tym napisane:

https://support.google.com/local-guides/answer/6281793?hl=pl&ref_topic=6281797

 

Tu możesz sprawdzić do kiedy: (po najechaniu/kliknięciu na wykres)

https://www.google.com/settings/storage

 

Mój 1TB jest na dwa lata.

Obecnie otrzymuje się 100 GB na 1 rok.

 

Fragment komunikatu z dn.: 07.07.2016

Korzyści – aktualizacja
Nasza społeczność Lokalnych przewodników nieustannie się powiększa. Dlatego postanowiliśmy zmienić ilość bezpłatnego miejsca na Dysku Google przyznawanego za osiągnięcie 4 poziomu do 100 GB. Lokalni przewodnicy, którzy osiągną poziom 4 w ciągu następnych 2 tygodni, nadal mogą skorzystać z pierwotnej oferty 1 TB.

 

Level 4

Re: Korzyści z poziomu 5

no to jednym słowem szkoda 😞 że tylko na rok 

Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Wolałbym żeby to było 20 czy 30 GB ale dożywotnio. Natomiast ekonomicznie jest to nieuzasadnione dla Google zapewne.