Mateusz-C's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Kilka pytań odnośnie zdjęć na mapach.

Witajcie,

mam kilka pytań odnośnie zdjęć na mapach, a wiec:

1. Jak usunąć zdjęcie z Zdjęć Google ale nie z Map Google?

Dodałem m.in zdjęcie sklepu do map, mam je też w swojej aplikacji Zdjęcia Google z której korzystam ale nie chce zaśmiecać jej zdjęciami sklepów, bankomatów i innych miejsc które dodaje do map w programie Lokalnych Przewodników. Rok temu miałem z tym kłopot ale jakoś udało mi się, teraz niestety nie mogę sobie przypomnieć jak to zrobiłem. Korzystam z apki Zdjęcia Google, wole więc mieć tam zdjęcia tylko prywatne, a użycie funkcji archiwizuj do zdjęć obiektów i miejsc dodanych do map nie bardzo mi odpowiada.

2. Czy dodawanie zdjęć do map google wiąże się z tym że są one zapisane na naszym profilu/dysku więc zajmują miejsce na naszej przestrzeni (Dysku)? Czy jest jakiś sposób aby zdjęcie danego obiektu zrobione i dodane do map było niewidoczne w moich Zdjęciach Google?

3. Czy mogę na Mapach Google wyświetlić swoje zdjęcia?

Kiedyś na mapach Google widziałem miniaturki zdjęć wykonanych prze-zemnie (geolokalizacja zdjęć). Teraz najwyżej w aplikacji Zdjęcia Google mogę w opcji szczegóły podejrzeć gdzie jest znacznik zdjęcia na miniaturce mapy.

4. Czy jest dostępna jeszcze wersja uproszczona Map Google? Kilka tygodni temu sie na nią przełączyłem, teraz nie widzę takiej możliwości.

5. Czy jest możliwość dodania zdjęcia na Mapach Google w dowolnej lokalizacji, coś na wzór z dawnego serwisu Panoramio? W tej chwili mogę co najwyżej dodawać zdjęcia do miejsc i obiektów. Mam kilka malowniczych zdjęć z okolic nadwarciańskich i nie wiem jak dodać je do danego położenia tak żeby były widoczne tam gdzie zostały zrobione (jak w Panoramio).

6. Czy znacie jakiś inny serwis coś na wzór Panoramio, czyli mapa i zdjęcia na niej?

Za pomoc z góry dziękuje.

Z poważaniem Mateusz C.

Polska