MarcinP's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 4

Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

 2 dni przed 17 marca uzyskałem poziom 4. Do 17 marca dostaje się za to 100GB. Niczego nie dostałem, nie ma wiadomości do aktywacji ani żadnego przycisku nigdzie. Nie wiadomo również do kogo pisać bo wszystkie telefoniczne rozmowy odsyłają na to forum. Co dalej? Jakiś adres e-mail? Any ideas?

Warszawa, Polska
6 comments
Level 8

Re: Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

Cześć @MarcinP

sprawdź czy na tej stronie nie ma linku do aktywacji dysku: https://maps.google.com/localguides/home.

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

Level 4

Re: Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

Nie ma, brak. Poziom 4 osiągnięty przed 17 marca (dwa dni przed) a od 17 marca brak tego gratisu. W ogóle w całym projekcie brak dodatkowych danych na dysku google w zamian za uczestnictwo w programie 😞 

Level 8

Re: Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

Poczekaj jeszcze kilka dni - pamiętam, że oni te maile wysyłali hurtowo raz na jakiś czas, a nie z automatu od razu po dobiciu do poziomu 4.

 

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 4

Re: Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

Też czekam, więc się podepnę.

Level 4

Re: Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

Po tym kudosie dostałam parę maili o osiągnięciu kolejnych poziomów, ale na drive dalej 15 GB. 

Wycofano te nagrody ? Już nie mogę nawet w regulaminie o tym znaleźć.

SR

Level 10

Re: Jak otrzymać miejsce google drive z poziomu 4?

@sabinaredlarska

Możliwość otrzymania 100GB na rok na Google Drive została zakończona w marcu 2017 roku.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Google Diamond Product Expert - Maps, Business Profile, Earth, Gmail, Accounts | Street View Trusted Photographer | Local Guide | retired: Map Maker Help Forum Top Contributor & Poland RER/RL