Robert_d's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

Fake award from Google

Po co dajecie mi darmowe 3 miesiące muzyki skoro nie mogę z nich skorzystać ? Chyba Google wie że jeśli daje mi nagrodę to po coś.

Czy naprawdę tak trudno sprawdzić że nagroda się nie należy a nie przesyłać informację która jest po prostu nieprzydatna ?

 

Dzięki za level 5 jako przewodnika Google i w zamian za nic 😞 

Naprawdę warto się było napracować i poświęcić prywatny czas na wpisywanie opinii

 

Łódź, Polska
1 comment
Level 8

Re: Fake award from Google

Naprawdę myślisz, że ktoś tam siedzi i ręcznie to wysyła?

Przecież mają zapuszczony automat, który nie sprawdza niczego poza poziomem LG. Przy tej ilości LG na świecie nie będą sobie głowy zawracać tym, czy ktoś może czy nie może skorzystać z bonusu.

Wydawało mi się, że program LG opera się na wrzucaniu opinii, zdjęć, czy poprawianiu map żeby były lepsze, a nie żeby mieć z tego jakieś namacalne korzyści. Nigdzie nie ma zapisu, że coś się "należy" za uczestnictwo w programie LG.

Ja to robię od mniej więcej 4 lat i nie mam postawy roszczeniowej. Dziwne, nie?

ps: ja też nie wykorzystam tego bonusu, ale nie dlatego, że nie mogę - po prostu nie mam ochoty na subskrypcję Google Music. I nie płaczę, że się "napracowałem", bo to nie jest żadna praca (za pracę otrzymuje się wynagrodzenie), ale wolontariat. Przymusu tutaj nie ma.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator