AlbinM's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

Dodałem nowe miejsce i otrzymałem na maila potwierdzenie "Pomyślnie wykonano".

Ja na mapach widzę wszystko, włącznie z dodanymi zdjęciami, ale to tylko ja widzę...

Minęło 48 h i wpis nadal nie jest widoczny dla innych użytkowników...

Ponadto w  historii mojego wkładu, dodane zdjęcia nie są widoczne...

Czyli że wpis i dodane miejsce teoretycznie jest, ale jego nie ma ... ktoś coś wie w tym temacie ?

 

Jak widać po moim koncie,  jest wiele dodanych miejsc i zdjęć, więc nie ma mowy o błędach z mojej strony...

 

Dodane miejsce to:

Obóz Szkoleniowy Wintercamp

https://www.google.pl/maps/place/Ob%C3%B3z+Szkoleniowy+Wintercamp/@49.5446522,20.1152347,17z/data=!4...

 

obok schroniska na Turbaczu

https://www.google.pl/maps/place/Schronisko+PTTK+im.+W%C5%82adys%C5%82awa+Orkana+na+Turbaczu/@49.544...

 

 

15 comments
Level 7

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

Oba miejsca są widoczne, zdjęcia, opis, ocena.

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

niestety, jednak nie

a tak widzi to osoba "z zewnątrz" czyli nie widzi wcale dodanego miejsca

22766375_10215292403489666_2146850450_o.jpg

 

a tak widzę to ja...

obóz.JPG

 

także nie są widoczne w mojej historii tego miejsca, zdjęcia jakie dodałem

 

problemów jest znacznie więcej, ale nie chcę ich tutaj podawać by nie mieszać tematów.

 

Google zrobił nabór do pracy konsumentów 500+  ?

BO POZIOM SIADA Z DNIA NA DZIEŃ ...

Level 7

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

Dziwi mnie że na 8 poziomie nie znasz niektórych podstaw: widoczność miejsca zależy od popularności, preferencji użytkownika, języka przeglądarki,...

Miejsce jest widoczne dla ciebie bo masz dodane do ulubionych albo/lub byłeś tam kiedyś. Widocznie brakuje jeszcze punktów popularności dla tego nie widać na mapie. Natomiast link działa prawidłowo.

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

a mnie dziwi taka odpowiedź !

 

Inne dodawane miejsca po zatwierdzeniu były widoczne dla wszystkich natychmiast. Teraz tak nie jest.

W mojej historii "twój wkład"  nie ma żadnego zdjęcia, jakie dodałem do tego miejsca.

Nie ma także widocznego żadnego zdjęcia, jakie dodałem pod moim komentarzem do tego miejsca.

Dodawałem także kolejne, ale ostatnie widoczne są sprzed kilku dni wcześniej.

TAK mam 8 poziom ale Wy zniechęcacie do dalszej aktywności i odwalania roboty za Was !

Wy bierzecie za to kasę a my jako przewodnicy lokalni robimy to za NIC i jeszcze z problemami.

A zamiast faktycznej pomocy słyszymy odpowiedzi nic nie wnoszące.

 

 

 

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

 

@NodirA Podstawą wiedzy jest - czytanie ze zrozumieniem - wymyślanie, przypuszczanie, domniemywanie, itd, nie ma z tym nic wspólnego.

Warto się nad tym zastanowić zanim się cokolwiek napisze, szczególnie że są tacy, którzy jednak chcą WIEDZIEĆ.

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

a co w którym miejscu jest niby wyjaśnione ? NIC

podaję konkretny problem dołączając KONKRETY.

ZERO wyjaśnienia.

nie pytam dalej bo jak widać, nie ma to najmniejszego sensu.

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

@AlbinM

Z tego co zauważyłem (a trochę już widziałem) najważniejszą "cechą" automatu Google Map, jest wyszukiwanie tekstowe czyli zapytanie w pasku wyszukiwania w Google Mapach. Oczywiście byłoby zbyt proste gdyby na tym się kończyło. Musisz jeszcze na ekranie tak kompa jak i smarta, widzieć obszar, na którym ten POI się znajduje. Wtedy jest szansa na wyświetlenie pinezki i jej danych. Im więcej będzie takich zapytań tym szybciej taka pinezka będzie widoczna w coraz to niższych powiększeniach np: 15z (przy max 21z). Niestety wszystkie szczegóły i niuanse są znane tylko Wielkiemu Bratu - taka polityka - w sumie to dobry patent na tłumaczenie niedoróbek programistycznych.

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

niestety, utworzone nowe miejsce od piątku jest widoczne wyłącznie dla mnie lub z bezpośredniego linka.

nie pokazuje tego miejsca po wpisaniu dokładnej frazy i słów kluczowych, bez względu na powiększanie mapy.

do tej pory moje dodawane miejsca były widoczne dla ogółu max do 48 h a teraz nic.

od piątku nie ma także w moim wkładzie żadnego kolejnego dodawanego zdjęcia... nie ma tam też zdjęć, jakie dodałem do utworzonego i zatwierdzonego miejsca.

Wchodząc bezpośrednio w utworzone miejsce, te zdjęcia są widoczne ...

czarna magia ....

o zniechęceniu do dalszej aktywności  już nie wspomnę ....

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

@AlbinM

Sorry, ale ja wszystko widzę, a należę do tych "innych"

Nawet skorzystałem z innej przeglądarki jako nie zalogowany (żeby nie było, że jest coś w mojej historii przeglądania) i jest ok - zgodnie z tym co wcześniej pisałem.

1. próba - mapa ustawiona na Niemcy / fraza: "Obóz Szkoleniowy Wintercamp" -  brak wyniku

2. próba - mapa ustawiona na okolice Gorczańskiego Parku Narodowego / fraza: "Obóz Szkoleniowy Wintercamp" -  trafienie

Ale zadziwia mnie, że Schronisko PTTK widać już przy powiększeniu 15z bez wywoływania - co jest rewelacyjnym wynikiem.

Być może Twoja nagonka przyniosła rezultat w postaci wielu zapytań wykonanych przez nas, albo .................... (tzw. ręczna robota).

Co więcej, jest bardzo dużo fajnych zdjęć, np. z panią Jabłczyńską - z tymi zdjęciami jak i z ilością ich wyświetleń, to nie zawsze jest tak szybko. Ja zawsze daję min. tydzień i dopiero sprawdzam co nie tak.

Pozdrawiam