AlbinM's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

w zakładce "mój wkład" jako ostatni widoczny jest "wkład" sprzed miesiąca, a tematy o  jakich tutaj mowa, nadal nie widzę. tak samo nie widzę u siebie dodanych zdjęć, jakie dodałem zarówno do schroniska, do utworzonego miejsca jak i do opinii o miejscu...

wcześniej dodawane zdjęcia do miejsc, widoczne były na bieżąco wraz z dodawaniem...

 

 

Level 7

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

@Pio-TREK problem nie jest w tym że coś nie ma na mapie tylko czegoś nie ma w zakładce Mój Wkład. 

 

@AlbinM zaczekaj trochę, może trafiłeś na moment kiedy serwer robi porządki w punktach. Na mapie wszystkie twoje działania są widoczne, napewno zaliczą tę punkty. 

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

punkty dolicza na bieżąco ... a nie pokazuje elementów za które są te punkty...

 

Level 7

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

@AlbinM W takim razie nie rozumiem z czym masz problem.

 


@AlbinM wrote:

Dodałem nowe miejsce i otrzymałem na maila potwierdzenie "Pomyślnie wykonano".

 


Rozumiem że mowa tylko o 'Obóz Szkoleniowy Wintercamp'. 'Schroniska na Turbaczu' zostało dodano dawno temu i już posiada ponad 400 opinii.

 


@AlbinM wrote:

Ja na mapach widzę wszystko, włącznie z dodanymi zdjęciami, ale to tylko ja widzę...

Minęło 48 h i wpis nadal nie jest widoczny dla innych użytkowników...

 


Już zostało potwierdzone że miejsce jest widoczne dla 'innych użytkowników'. Zawsze możesz też sam sprawdzić otwierając link w przeglądarce w trybie incognito. Widoczność zależy od różnych czynników, polecam lekturę https://productforums.google.com/forum/#!topic/maps-pl/pbPgFTobnrI

 


@AlbinM wrote:

Ponadto w  historii mojego wkładu, dodane zdjęcia nie są widoczne...

 


Na mapie twoje zdjęcia są widoczne (sam to potwierdzasz). W szczegółach jest data luty 2014 - zakładam że powinieneś sprawdzić ten okres.

Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

Jednak nadal nie jest ok. Informacja od znajomych a dokładnie od organizatorów tego Wintercampa:
 
"Nadal nie możemy znaleźć w g-mapsach po wpisaniu pełnej nazwy jak i po słowie wintercamp
Nie widać tez nic przy schronisku"
 
Level 8

Re: Dodane miejsce nadal nie widoczne dla innych

@AlbinM

Rozumie, że bardzo zależy Ci na widoczności tego POI (nie dziwi mnie to), to podpowiem jak zwiększyć tzw. "popularność miejsca ", przy istniejącym potencjale tego miejsca (dużo Twoich ciekawych zdjęć). Pinezka ma tylko nazwę, choć unikatową to jednak to tylko jedna subiektywna fraza - "Obóz Szkoleniowy Wintercamp". Wejdź smartonem / tabletem (bo z kompa nie ma takiej możliwości) przez Swój panel Lokalnego Przewodnika w Mapach Google [Twój wkład] w zakładkę [zdjęcia] i wyszukaj te które tam (czyli do tej pinezki) dodałeś - ja ich naliczyłem 51szt. - wszystkie są Twoje. Kolejno je wywołuj i w dolnej części każdego z nich będzie "Dodaj opis" - klik. Potraktuj te opisy - oczywiście zgodnie z rzeczywistością - jak miejsce na słowa kluczowe do zapytań użytkowników (np. Pani  Joanna Jabłczyńska na obozie .......). Googleboty sczytają te informacje i przypiszą do tego POI, co zwiększy ilość potencjalnych odpowiedzi, a co za tym idzie i popularność tego miejsca. Niestety czas w jakim zostanie to zrobione nie jest dokładnie znany. Kiedyś, czyli ok 3 lata temu to był tydzień , a dziś nawet 3 tygodnie zanim przemielą Polski net. Ale co by nie mówić 51 zdjęć dodanych do jednego POI, to duży potencjał tego miejsca - warto wykorzystać.

Pozdrawiam