KrisBulon's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Hej! Mam pytanie czy wiecie może czy był ktoś z Polski na poprzednich Local Guides Summit?

Myślicie, że mamy szanse? Czy z powodu braku wizy nasze zgłoszenia będą brane pod uwagę?

Nie zostało wiele czasu do 1 Maja... Strona Connect Live 

Pozdrawiam

 

Tarnowskie Góry, Polska
12 comments
Level 6
Level 6

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Wysyłałem 🙂 coś Polaków tu mało, wizę też Google pomoże jak się nie ma.

Level 6

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Planuje wysłać ;-D szukam czasu, może w weekend (jeszcze 5 dni) 😉

Level 8

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

siema ! ja wysłałem dziś . Szykowałem się od kilku dni .

Co do Visy ... podobno wszystko załatwiają za uczestnika .

Fajnie by było : )

Anonymous
Not applicable

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Hej  ja wysłałem  I czekam... na pewno jedną z  dwóch opcji będę miał. 

1 jadę 

2 nie jadę 

;)))

Pozdrawiam 

Level 8

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Cześć,


@KrisBulon wrote:

Hej! Mam pytanie czy wiecie może czy był ktoś z Polski na poprzednich Local Guides Summit?

 Na poprzednich LG Summitach nie było nikogo z Polski.

 

Myślicie, że mamy szanse?

Prawdopodobieństwo jest znikome. Lokalnych Przewodników jest kilkaset tysięcy, do Kaliforni zapraszają paręset osób.

Dodatkowo oceniana jest aktywność danego Przewodnika, nie tylko w publikowaniu zdjęć, opinii, uzupełnianiu czy korekcji danych na Mapach Google, ale też aktywność na niniejszym forum (są osoby publikujące kilkanaście wiadomości dziennie), organizowaniu spotkań (są osoby co miesiąc organizujące spacery fotograficzne) czy innym promowaniu programu Lokalnych Przewodników.

 

Wiem, że z moją aktywnością wypadam słabo. W poprzednich dwóch latach, żeby wyjechać do Stanów trzeba było opublikować minutowy filmik – według statystyk z YouTube'a moje nie były oglądany przez nikogo, więc widocznie zostałem odrzucony na wcześniejszym etapie  :-]

 

Czy z powodu braku wizy nasze zgłoszenia będą brane pod uwagę? 


Brak wizy nie jest żadnym problemem – Polacy bardzo łatwo dziś ją dostają. Z innego programu wiem, że Google przesyłał do uczestników pismo informujące o celu spotkania i o programie i przyznam, że Pan Konsul z zainteresowaniem je przeczytał 🙂 , ale całą procedurę uzyskania wizy musisz przejść sam (m.in. wypełnić wniosek, co mi (z moją nieznajomością języka) zajęło dwa-trzy dni, a potem stawić się do konsulatu/ambasady na rozmowę z Konsulem (który w moim przypadku znał polski gorzej niż ja angielski)).

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.

 

 

Level 9

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Dzięki za przemyślenia @Przemo

 

Mam nadzieję, że Google zdecyduje się kogoś zaprosić z Polski, chociażby po to by rozkręcić tu społeczność. Może czegoś nauczyć, czy doradzić w sprawach związanych z organizacją spotkań. Kto wie?

Trzymam kciuki, oby się komuś udało!

 

Pozdrawiam

Level 8

Dot.: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Też wysłałem, do ostatniego dnia robiłem ten filmik i wymagany post, tutaj na forum: introduce yourself. Było trochę z tym roboty ale zobaczymy. YT niby pokazuje, że ktoś to oglądał ale w sumie nigdy nie wiesz kto xD Sporo roboty było z tym zgłoszeniem ale zawsze warto spróbować, a nóż widelec się trafi 😄 Trzymam kciuki za wasze zgłoszenia 🙂 

Level 8

Dot.: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Siema !

Oczywistym jest ze : aby wygrać trzeba grać !

Czy się uda - dowiemy się już wkrótce

Moje Video na YT obejrzała 1 osoba 😛

 

Level 9

Re: Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Connect Live 2018 w Kalifornii?

Hej! Dostałem informację, że z pośród tysiecy zgłoszeń musieli wybrać zaledwie 150 i niestety się nie załapałem.

Ciekawe czy ktoś będzie z Polski?

Dajcie znac jakby się komuś udało!

 

Pozdrawiam