Marekwisniewski197's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

Brak info o korzysciach

Nie wiem dlaczego google tak mgliscie i niekonkretnie opisuje korzysci z udzialu w programie lokalnych przewodnikow. Jak na dzis nie wiem jakimi korzysciami roznia sie poziomy. Wiem tyle ze sie gwiazdki zmieniaja. Moze jakies konkrety?

Polska
18 comments
Former Google Contributor

Re: Brak info o korzysciach

Thanks for asking @Marekwisniewski197.

* Due to the volume of private messages please note that I do not reply to them
Level 6

Re: Brak info o korzysciach

Don't feel offended, but 2 first link that You cited are empty in terms of information. CAN You telll me for instance what is the diffrence between benefits of level 6 and level ? No info at all. Iguess nobody in Google company knows it. 😉


@MariaBi wrote:

Thanks for asking @Marekwisniewski197.


 

Level 8

Re: Brak info o korzysciach

Na dziś "korzyści" to wyłącznie plakietki i od poziomu 4 możliwość darmowej, trzymiesięcznej subskrypcji Google Music i 75% zniżki na wypożyczenie filmów.

Więcej korzyści poza satysfakcją nie ma.

Moja opinia jest taka, że program LG jest zbyt szeroki, żeby były jakieś "namacalne" prezenty od Google. Jeśli coś będzie, to wyłącznie wirtualnie. Nie roześlą raczej 100.000 koszulek czy plecaków.

 

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 7

Re: Brak info o korzysciach

Podobno 75% na wypożyczenie 1 filma.

Level 4

Re: Brak info o korzysciach

Warto dodać  że bonusowe 3-mce Google Muzyka jest dla nowych kont. Jeżeli wcześniej korzystałeś(aś) z opcji konta próbnego na Google Muzyka to system nie przyzna Ci 3-ce gratis.

Level 6

Re: Brak info o korzysciach

Wczesniej bylo 100GB przestrzeni na koncie google na rok. Niestety to usuneli (od polowy marca, napisali tylko posta na forum ale nie dostalem maila z informacja o zmianie zasad gry). Tez jestem niemile zaskoczony.

Level 8

Re: Brak info o korzysciach

Potwierdzam, to była jedyna motywacja. 100GB miejsca było używane również i głównie na zdjęcia dla googla jak panoramy i inne. 

 

A szkoda jeszcze w tym roku prowadzę grupy na Islandie, Norwegie, Kaukaz - nie będzie panoram z Thety S+, nie będzie zdjęć, nie będzie ocen i recenzji miejsc. 

 

Brak motywacji. 


@matfeusz wrote:

Wczesniej bylo 100GB przestrzeni na koncie google na rok. Niestety to usuneli (od polowy marca, napisali tylko posta na forum ale nie dostalem maila z informacja o zmianie zasad gry). Tez jestem niemile zaskoczony.


 

 

Level 7

Re: Brak info o korzysciach

Brak informacji bo korzyści średnie. Gdy zaczynali można było zgarnąć nawet 1TB miejsca na dysku na dwa lata potem to ograniczono a teraz nie ma wcale. Jedyna korzyść to muzyka i zniżka na filmy z czego i tak nie korzystam. Pewnie popularność usługi przerosła możliwości google.

Level 8

Re: Brak info o korzysciach

Zrobili usługę dla każdego, to ludzie zaczęli z niej korzystać. 

Jedni uzupełniają i poprawiają informację dla sportu, licząc na to, że inni użytkownicy zrobią to samo i jakość wzrośnie dla wszystkich.

Inni liczyli, że się obłowią kawałkiem wirtualnego dysku, nie patrząc, że można dać coś od siebie z dobrej woli.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator