MartaM's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 2

Re: Anyone from Wrocław?

Cześć 🙂 działacie coś?

Level 5

Re: Anyone from Wrocław?

Cześć,

Własnie coś nie za bardzo działamy, a szkoda.Wiem, że jakieś spotkanie doszło do skutku, ale nie wiem jak to się dalej potoczyło. Ostatnio próbowałam coś zorganizować, ale odzewu nie było :).

Level 6

Re: Anyone from Wrocław?

Hej, 
utworzyłam jakiś czas temu profil na G+ dla Wrocławia lokalni przewodnicy. Jakby ktoś chciał zwołać nasza grupę i coś zorganizować to zapraszam na grupę. Jest już 14 osób wiec komunikacyjne będzie lepiej. #wroclovelocalguides tej grupy szukaj na G+
Ja obecnie trochę teraz bardziej w Poz siedzę wiec jest mi trudniej cos zorganizować, ostatnio próbowałam ale grupa w tym samym dniu się wykruszyła.

Pozdrawiam 
Iza 

@mjerga wrote:

Cześć 🙂 działacie coś?


 

Level 6

Re: Anyone from Wrocław?

Hej, 

Jeśli ktoś chce się spotkać to może pod koniec długiego weekendu w niedzielę 7 maja? Mam ochotę wybrać się do Pubu Wędrówki (jeszcze nie byłam) i posłuchać opowieści podróżniczych, akurat ktoś będzie opowiadać o Iranie. Dajcie znać jeśli chcecie dołączyć, zawsze fajnie poznać nowych ludzi 🙂

Level 7

Re: Anyone from Wrocław?

Mnie nie będzie 7go. 😕

Level 6

Re: Anyone from Wrocław?

Hejka! 

A może jakoś w tygodniu? Przy dłuższych weekendach trudnej jest się zorganizować...

Level 5

Re: Anyone from Wrocław?

Hej,

Ja też odpadam 7, ale ogólnie piszę się:). Może pod koniec przyszłego tygodnia? 

Level 6

Re: Anyone from Wrocław?

Czwartek, 18 maja, wieczorem. Pasuje wszystkim?

Level 3

Re: Anyone from Wrocław?

Hej, ja jestem z Wrocławia i dopiero zaczynam przygodę z lokalnym przewodnikiem 🙂 Udało wam się już zorganizować jakieś spotkanie? Zapraszam do odwiedzenia mojego studio przy ulicy Wincentego stysia 45 między 10 a 18. Chętnie ugoszczę kawką, porozmawiam i opowiem o firmie , a jest co oglądać i słuchać 🙂 Pozdrawiam wszystkich! Rafał

Level 7

Re: Anyone from Wrocław?

Jestem 🙂