Şafak1's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

360 Derece Fotoğraf Çekimi, Gerekli Malzemeler ve 360 Derece Fotoğrafların Street View'da yayınlama

360 Derece Fotoğraf Çekimi, Gerekli Malzemeler ve 360 Derece Fotoğrafların Eklenerek Street View'da yayınlanabilmesi hakkında yaptığım araştırmada Türkçe kaynak yok denecek kadar az.

Türk Yerel Rehberler bu konuda paylaşımı pek sevmeseler gerek, bu sebeple herkes deneme yanılma yolu ile çalışmakta. Bu da hepimiz için büyük zaman ve maddi kayıp anlamına gelmektedir.

Türkiye'de 360 Derece Fotoğraf Çekimi yapan arkadaşlarla buluşup bilgi paylaşımı yapmak isterim. Bana eposta adresimden ulaşabilirsiniz.

Ben Ricoh Theta S kullanıyorum. Oldukça memnunum.

Örnek bir kaç çalışmamı aşağıda paylaşıyorum.

G+ | My Contributions One day, somewhere to meet.
İstanbul, Türkiye
5 comments
Level 8

Re: 360 Derece Fotoğraf Çekimi, Gerekli Malzemeler ve 360 Derece Fotoğrafların Street View'da yayınl

Merhaba,

Bende bir kamera almak istiyorum, örnek resimler için teşekkürler. Peki örnek video çekimleri var mı?

Level 8

Re: 360 Derece Fotoğraf Çekimi, Gerekli Malzemeler ve 360 Derece Fotoğrafların Street View'da yayınl

It's really has amazing photo quality @Şafak1 Theta is good product and and value for money.

What you shared now is really a good samples and thanks for sharing it here my friend.

Wish you luck and good health :).

Happy Guiding ! Happy Mapping.

Happy Guiding,
Jagadeesh Reddy.
Level 8

Thank you very much for your good wishes and motivation. Jagadeesh_Reddy

Level 8

Teşekkürler. Burada bir video izleyebilirsin. Gerçi ZOOM özelliğini aktifleştirmedim ama 360 derece görüntüleyebilirsin.

Level 8

Hey 🙂

it's very funny. I like this 🙂 thanks for answer and video