Yosifov's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Въпрос за показване на място на картата

Здравейте, често имам отказ за публикуване на място в Гугъл Карти.
Примерот днес: 

Св. Св. Ап. Петър и Павел
Unnamed Road,2416, Дебели лаг, България
НЕ Е ПРИЛОЖЕНА · Създаване на място

Днес снимах тази църква и искам да я покажа. 
Получих отказ да покажа къде е кметството, пощата, смесения магазин в селото.
Село Дебели лаг, България

Ще бъда благодарен на всеки, който ми обясни къде греша. Явно аз греша, но не разбирам къде.
Моля, помогнете ми да разбера какво правя грешно.
Благодаря, предварително!

С уважение, 
Владимир Йосифов
Дебели лаг, Bulgaria
2 comments
Former Google Contributor

Re: Въпрос за показване на място на картата

Здравейте @Yosifov,

 

Има различни фактори поради които вашите редакции не са удобрени. В тази статия ето тук, ще откриете подробна информация защо това се е случило и какво можете да направите, за да разрешите проблема си.

 

Надявам се, че ще намерите моят отговор полезен.

 

Приятен ден.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Level 9

Re: Въпрос за показване на място на картата

Здравейте, KlaudiyaG, благодаря Ви за бързия отговор.
Да, разбирам, че на екипа е много трудно.
Не, не се обиждам ако не бъде одобрена моя редакция.

Този случай е много добър за пример. 
Малко село. Гугъл не е снимал навътре в село Дебели лаг, а днес аз снимах. Ще покажа снимки от село Дебели лаг. 
Видео не знам как да публикувам. Снимах, но не знам как да го публикувам на картата.

За да е ясно, че познавам селото пуснах предложения да покажа къде са кметство, поща, магазин, църква, детска площадка.
Постарах се да е ясно, че познавам селото и точно съм показал кое къде е . Снимките също ще докажат това.

Знам, че някои предложения дълго време се проверяват и чак тогава биват приети или отхвърлени. Имам приети редакции чак след няколко седмици.
В тези случаи пазя снимка/ снимки за да мога веднага да ги публикувам на точното място. Старая се да съм полезен. 

Въпросът ми не е за редакции чакащи одобрение или отхвърляне, а за тези които биват отхвърлени веднага. 
Тук може би имам грешка.

Весела вечер!
Владимир