MustafaYücel's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Yerel Rehberler Tanışma

Yerel Rehberler Tanışma

Emirgan Korusu İçi Yolu

Emirgan Mahallesi, Emirgan Korusu İçi Yolu, 34467 Sarıyer/İstanbul, Turkey

August 19, 2017 @ 10:00 (+03)

Merhaba arkadaşlar, Yazın tam orta yerinde deniz kum güneş varken bu ne şimdi demeyin. Şehrin kıyısında ormanlık alan içerisinde erkenden gider piknik havasında bir tanışma etkinliği düzenlemek istiyorum. Benim gibi farkında olmadan 2. seviyeye vb.. ulaşmış bir çok kişi vardır diye düşünüyorum. Hem piknik havasında serin bir gün geçiririz hemde bu vb.. konularda tecrübelerimizi paylaşır hatalarımızı görürüz. İsteyen arkadaşlar oradan da yiyeceklerini temin edebilirler ama ben organik beslenmeden yanayım.Bu nedenle yanımda bir şeyler getiririm. Hanımda beni yalnız bırakmaz sağolsun. Sizde bir şeyler hazırlayıp getireblirseniz gayet güzel olur. Sağlıklı bir kahvaltı yapar çaylarımızı içer muhabbete koyuluruz işte. Görüldüğü üzere biraz konuşmayı severim. :) Biraz rahat kıyafet giymeye gayret gösterin isteyen çimlere oturabilir. Olabildiği kadar temizdir yani.. Şehrin gürültüsünden uzakta buluşmamıza hepinizi bekliyorum. Dilerseniz arkadaşlarınızı da getirebilirsiniz.

RSVP here

Mustafa YÜCEL
barizemustafa@gmail.com
8 comments

Accepted Solutions
Level 5
Solution

Ynt: Yerel Rehberler Tanışma

Merhaba, etkinlikle ilgili son anda haberim oldu. Katılmak isterdim... Katılım ne durumda oldu tam bilmiyorum ama Cumartesi bile olsa etkinlik saati çalışmakta olan bir çok insan için, öncelikle benim için maalesef ki uygun olmadı. Bu yüzden de istediğim halde katılamadım. Umarım bir sonraki etkinlik Pazar veya daha uygun bir zamana denk gelir.

View solution in original post

Level 7

Re: Yerel Rehberler Tanışma

Merhabalar, katılmayı düşünüyorum, selamlar.

Level 6

Tarihi Ayarlayabilirsem oradayım gelemez isem şimdiden iyi eğlenceler...

Level 6

Biz de ailecek gelmeyi planlıyoruz.

Level 6

S3lam katılmak güzel olurdu.

Level 7

Merhaba, 

Ailenizle gelmeniz isabet olur. Hem sizinle tanışmış oluruz. Hem de değerli ailenizle beraber

tanışma sonrasında Emirgan Korusunda güzel bir geçirme fırsatınız olur. 

Saygılarımla,

Mustafa YÜCEL
barizemustafa@gmail.com
Level 4

Ben geldim fakat kimseyi bulamiyorum tam olarak nerede toplanicaz

Level 5
Solution

Merhaba, etkinlikle ilgili son anda haberim oldu. Katılmak isterdim... Katılım ne durumda oldu tam bilmiyorum ama Cumartesi bile olsa etkinlik saati çalışmakta olan bir çok insan için, öncelikle benim için maalesef ki uygun olmadı. Bu yüzden de istediğim halde katılamadım. Umarım bir sonraki etkinlik Pazar veya daha uygun bir zamana denk gelir.

Level 7

Merhaba bir sonraki etkinlik için size kişisel olarak da haber verelim garanti olsun. Ayrıca whatsapp grubu kurduk 0507400 2830 mesaj atarsanız sizi ekleyebilirim

Mustafa YÜCEL
barizemustafa@gmail.com