MišoG's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Re: Local Guides from Serbia?

Da li neko ima informaciju koliko ima aktivnih Local Guides-a u Srbiji ?

Anonymous
Not applicable

Re: Local Guides from Serbia?

Samo Google zna te stvari @Alhemicar, a ne objavljuju takve informacije.

Level 8

Re: Local Guides from Serbia?

🙂  

Локални водич 8. ниво

 

https://www.google.com/maps/contrib/107715660151200218743/reviews  

 

srdačan pozdrav,

Zoran

 

 

 

Anonymous
Not applicable

Re: Local Guides from Serbia?

To koliko nas ima zna samo Google, ali sigurno je da nas ima puno.

Anonymous
Not applicable

Re: Local Guides from Serbia?

Znam da u svetu ima 50 miliona lokalnih vodiča.


@Alhemicar wrote:

Da li neko ima informaciju koliko ima aktivnih Local Guides-a u Srbiji ?


 

Level 10

Re: Local Guides from Serbia?

pozdrav iz Kisača (Novi Sad)

Jaroslav Madacki
Former Google Contributor

Re: Local Guides from Serbia?

Zdravo svima i drago mi je vas vidjeti ovdje u zajednici. Nadam se da uživate u Local Guides Connect! 

Lijepi pozdrav i čujemo se opet 🙂

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!
Former Google Contributor

Re: Local Guides from Serbia?

Ćao @MišoG,

 

Što se tiče vašeg pitanja u vezi s organizacijom sastanka, molim Vas pogledajte ovdje Kako možete organizirati sastanak?. Odmah čim vaš sastanak (Meetup) bude odobren, on će se automatskim putem pojaviti u odgovarajućoj temi i postati dostupan za prijavu ostalih korisnika.

 

Ukoliko imate dodatna pitanja, slobodno mi se obratite.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!
Anonymous
Not applicable

Re: Local Guides from Serbia?

Hi, @KatyaL

 

Odakle si inače, rijetko naletim na zaposlene u Google, a da su iz naših zemalja?!

 

Znaš li možda nekog regrutera koji bi mogao interno da preda moju aplikaciju u Google za područje EU.

 

Ovo je moj LinkedIn [REDACTED link], ako imaš profil, možeš li me dodati.

 

Best, Dragan.

Former Google Contributor

Re: Local Guides from Serbia?

Poštovani @Anonymous,

 

Drago mi je što ste se javili, ali nažalost ovdje u Local Guides Connect nije dozvoljeno diskutirati slične teme i stavljati ličnu informaciju, te moram izbrisati vaš linkedin profil, jer to krši naša pravila

 

Ukoliko imate pitanja u vezi s vašim sudjelovanjem u programu Local Guides i zajednici Connect, molim slobodno mi se obratite.

 

P.S. Pogledajte ovaj link.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!