Levko's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

А ось і голосування на 6 травня.

Також кого ще немає в спільноті Lviv Local Guides долучайтесь та запрошуйте друзів. 

А ось спільнота у ФБ .

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Користувач


ТетянаГ написав:

По досвіду проведення не дуже багатолюдної зустрічі експертів скажу, що треба:

  1. гарно домовитись про місце - загальне "біля оперного" не підійде, краще якийсь заклад
  2. підготувати табличку з назвою групи і події або якийсь яскравий атребут - парасоля чи повітряні кульки
  3. можна залишити контактні дані у інфо про зустріч, або ще у фб продублювати подію. 
  4. продумати формат зустрічі наперед, якщо у нас буде екскурсія, то хто її буде вести, куди, як зробити її цікавою? 

 


В принципі я на 15-те число і пропонував провести маленьку екскурсію.  Чому маленьку?   бо вперше  це роблю. 2-ге це   а хто з місцевих експертів буде зі Львова?  (їм напевно найменш цікавіше буде пл. ринок) Якшо  хтось приїде з Києва чи іншого міста, країни  то це вже зустріч іншого формату.Користувач



 

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Добре, я прийду! І мені можна маленьку чи велику, і пл Ринок мені ще не приїлась)))  бо я з Києва приїхала 😉 просто врахуйте поради, бо я вже таку "маленьку" першу свою зустріч провела і був аж 1 чоловічок, який мене ледь знайшов на площі і якби  не його дружина вдома, яка була в інтернеті і в останній момент прочитала мій комент з телефоном (моїм), ми б і не зустрілись. Краще спочатку все прорахувати. Тож аби  перша зустріч не стала  остання - треба готуватись. 

 

Так що? 15-го буде зустріч? Коли вирішимо чи вона буде? Пропоную 13-го вирішити! А  якщо не буде 15го, то 6го травня - точно 

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

а хто  адмінить нашу групу (локальних експертів) на фб ?   Додайте мене до групи

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Прийняв)

Level 8

Re: Зустріч місцевих експертів

Ось зустріла рекламку рівненських експертів

 

Треба щось подібне зробити

 

Level 10

Re: Зустріч місцевих експертів

Да, сегодня как раз буду проводить встречу  @ТетянаГ

 

Rivne meet-up   обсуждение здесь и в сообществе https://plus.google.com/+OlegKostyukevich/posts/Z1zt8ZgrXtL

 

Можете отписаться в обсуждении,  для того чтобы видели всех кто есть у нас поблизости!!!

 

Подключаем студентов и всех кому интересен город и данные про него на картах.

 

 

 

 

Level 8

Відсутні учасники (((( Надіюсь пізніше зустріч таки відбу...

Відсутні учасники (((( Надіюсь пізніше зустріч таки відбудеться. Absent members ((((I hope later meeting did take place.