Tito's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

@Anonymous A ja ustvari sve mogu pisati svakome na bilo kojem jeziku, a translate prevodi?

Level 7

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

Mni ovdje puno toga nije jasno, yapravo nista mi nije jasno

Anonymous
Not applicable

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

@Tito Pravilo kaže da možeš i možeš naravno da pišeš na kom god jeziku hoćeš...stim da taj prevodilac, za naše jezike naročito, napola radi napola ne... 😄

 

Ali ti slobodno piši na domaćem...pa sad u zavisnosti šta pitaš ili šta pišeš neko skonta neko ne... 😄

 

Level 7

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

super, budem pisao pa jos sa greskicama, pa da vidim kako to funkcionise

Anonymous
Not applicable

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

@Tito

 

Ako budeš ovako pisao kao ja ispod, sem mene i ljudi iz exyu (kojih je malo ovdje) neće moći vjerovatno niko jer prevodilc i kad mu sve pravilno napišeš ne radi kako treba.

 

Vakoćet bit, razumićute ja. Odgovaratćuti ja. Jesnato mislil?

 

Što zezaš ljude? 😉

Level 7

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

Vjerojatno prevodilac nece nista opd ovoiga sto sam piusao maloprije mocoi prevesti, ali eto, sigurno ce za nekoliko godina moci da se sve prevede, pa ce se onda moci uhvatiti tedatljniji smisao svehga sto sam napiasao.

Level 7

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

Ja isto mislim da jhe bolje da pisem na engleskom!

Anonymous
Not applicable

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

@Tito

 

To je tvoj izbor, nema zabrana po tom pitanju...čak Google svuda napominje da podržava različitost u svemu pa čak i u jezicima...

Stoga ako ti se sviđa da pišeš na našem jeziku slobodno, ako nekad želiš na engleskom i to može... 😄

Connect Moderator

Re: I am from Croatia, but I speak croatian language, serbian language, montenegrin language and bos

Hola @Tito, es como indica @khammami, en el caso mío soy moderador del tablero en Español, y no existe una manera específica para aplicar a ser un moderador en Connect, solo participar, participar, ser solidario, ayudar a los demás, te pasó unos Tips al respecto de desear ser un  Moderador en Connect. 

Por otro lado comento que siempre Connect está pensando en ampliar los idiomas en el tablero de idiomas. Pero es muy importante tener en cuenta que la cantidad de hablantes de ese idioma aquí en Connect es importante para que su evaluación sea tenida en cuenta, sino para muestra un botón, China o Rusia o Japón con su cantidad de hablantes todavía no tienen un tablón específico, se está evaluando, la verdad es que el inglés es el idioma más hablado en Connect y somos analizas por tablón, el Español es El Segundo con actividad y participación, que es lo más importantes, invita a tus contactos Croatas, Montenegrinos y otros a hablar en Connect, en su propio idioma, ya que Connect es responsibo y se adapta al idioma que escribes sin importar cuál es. Esperamos leer ✍️ más de ti aquí en Connect, 

Level 7

Hrvatski jezik

Kada ce se pod jezicima pojaviti hrvatski jezik. Mi u hrvatskoj govotimo hrvatski, u bosni govore bosanski, u srbiji govore srpski, u crnoj gori crnogorski. Ja poznam svevte jezikebi govorim sve jezike, pa se moze staviti i zajednicki jezik, jes su podostacslicni. Punobhvala na nrzom brzom teagiranju