Tito's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Re: Community moderator

@RobAo Zato je i interesantno 🙂


@RobAo wrote:

Koristio bih prijevod, ali ima tendenciju lagati o riječima koje su skraćene. Vjeruj mi ja sam inženjer. 🙂


 

Level 7

Re: Community moderator

Meni se cini da je njima interesantno kada pisemo na nasim jezicima. Samo ima problem sto ja nikad ne pisem dijakriticke ynakove pa moyda ne yna prevesti

Anonymous
Not applicable

Re: Community moderator

@Tito

 

Sve je moguće...

Level 7

Re: Community moderator

Ali meni je vec dosadilo ovdje, puno je nakavvih pretenzija, ljubomore i zavisti. Meni se takva klima ne svidja. Ako nema prijateljskog uvazavanja i tolerancije, to nije mjesto ya mane.

Anonymous
Not applicable

Re: Community moderator

@Tito

 

Pa sad, ima dobrih ljudi i zaista fer i korektnih u svakom pogledu. Ima i štob naš narod reko prevrtanera ali mislim da ih je mnogo manje, uletio si u period kada su svi digli prašinu oko samita pa ti izgleda tako, doduše postaje pretrpano i pišu se bespotrebne stvari...ako te zanimaju ozbiljne teme (kao mene) onda dio za street view ovdje na connect u vezi toga ili na Google Product Forums iako i tamo postane dosadno vrlo brzo...zavisi šta te interesuje...nalete nekad i ovdje zaista teme dobre za razmjeniti mišljenja isl.

 

Ne znam, ja ovdje imam par likova stvarno ekstra za komunikaciju isl. većina na koje naletim su ok i stvarno sve fino ide...a i tako kad ne znam šta bi od sebe, jer naravno ne radim...nema posla, ne da se otići vani...onda tako čitam, učim, posmatram i ponekad ovdje komentarišem...sad mi je interesantno da posmatram jer ovo oko samita i nezadovoljstva mi je odličan pokazatelj za mnoge stvari...u suštini ubijam vrijeme jer su zabranili kodi addone pa nemam šta da snimam na youtube dok ne smislim šta ću novo...

 

A i prijavljujem se na poslove razne svuda preko neta pa dok to popunjavam i šaljem cv-eve čačkam okolo 😄

 

Ne moraš stalno pisati ovdje, ponekad...podjeliš neku svoju sferu recimo ili šta znam...ja ti nisam osoba za meet upe tako da se ne oduševljavam sa tim ali ako to voliš onda napraviš pa podjeliš slike sa meet up-a itd...korisne info i novosti su obično novosti za zemlje prvog svijete tako da ja volim da pratim šta se razvija isl...no ipak te info prije nađem na drugim izvorima...ovo je za lokalne vodiče i da ih motiviše da doprinose što više.

Level 7

Re: Community moderator

Meni sve isto cini da sam stigao u neko napeto vrijeme. Inace je na googleu sasvim drugacija komunikacija nego ja fejsu. Ti nisi na fejsu pa ne osjetis razliku. Ovdje je sve u nekim kalupima, malo je stisnuto, postoji puno nepotrebnih i ogranicavajucih pravila. Sve se stalno mijenja, a nikako da postane bolje. Na fejsu izgleda da se nista ne mijenja, a stalno je nesto bolje, posebno u 360. Kod njih su samo golotinja i rasizam zabranjeni.

Level 8

Re: Community moderator

I only speak English so do not understand but I hope we get translating tools in here to help in all lauages. 

Level 7

Re: Community moderator

@NakiaJ I am partly writing on croatian, partly on serbian language. Now I am writing in english. I thought that you could understand all with a help of translator

 

Anonymous
Not applicable

Re: Community moderator

@Tito Bio sam ja na FB, ali sam obrisao zbog raznih stvari i prijetnji kada sam iznosio neka svoja mišljenja...tamo ipak može da se radi ko kako hoće i šta hoće, pišu se lažne vijesti, spamuje se...dobro možda sam imao loše iskustvo ali... 😄

Level 8

Re: Community moderator

Pozdrav, samo da vidim da li ste jos uvek aktivni na ovom ako mogu reci forumu ili stranici, ovde sam relativno novi clan, samo sam hteo da vas sve pozdravim. Uzivajte. Cujemo se.