mybalik's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 3

Re: Türkiye Yerel Rehberler

trabzon dan katıldım resim çekme ve köyümü tanıtma

@mybalik wrote:

Merhaba, Türkiye'de bulunan yerel rehberlerin buluştuğu bir mecra oluşturalım.  Tanışmak ve kitlesel açıdan yapılacak etkinlik yada organizasyonları planlamak çok daha kolay olabilir.

Level 8

Ynt: Türkiye Yerel Rehberler

Antalya da onaylanan Yerel Rehberler Buluşmasına davetlisiniz Yerel Rehberler Türkiye 19 Mayıs Antalya Buluşması

Everything in your life as you want
Level 7

Ticari işletmeler için çekeceğimiz 360 fotoğrafların yayınlanması için alınacak ücretler konusunda daha detaylı bilgi alabilirmiyim? İyi çalışmalar.

Level 5

@MiMoli wrote:

Ticari işletmeler için çekeceğimiz 360 fotoğrafların yayınlanması için alınacak ücretler konusunda daha detaylı bilgi alabilirmiyim? İyi çalışmalar.

Bu sizin yaptığınız iş, kalitesi, çekeceğiniz fotoğraf sayısı vs. ile ilgilidir. Biz yüksek kalite tur çekimlerini sahne başı (360 fotoğraf) 150TL. den başlayan fiyatlarla yapıyoruz. Yani küçük bir işletmede 3-4 fotoğraf çeksek 600 TL+kdv şeklinde ücret talep ediyoruz. Büyük alanlarda ücret ufak bir miktar düşebiliyor. Ancak çok yüksek kalite bir çekim gerektiğinde bu sahne başı ücretler 250-300 TL. de olabiliyor. Tamamen iş ile alakalı bir durum. Sonuçta harcanan bir emek var ve emeğinizin karşılığını da siz belirliyorsunuz. 

Level 7

Yorumunuz için teşekkürler. Kolay gelsin.

Level 9

bununla ilgili bir whatsapp grubu var.

CİHAN ODABAŞI
Level 8

Tüm Arkadaşlara Merhaba

Yolunuz Edremit Balıkesir tarafına düşerse beklerim.

Destek olmak için gereken birşey olursa beklerim.

Oksijen Medya
Level 3

Merhaba istanbul'dan katılıyorum

Önal pleksi pleksiglas uv baskı lazer kesim
Level 1

Merhaba  ben Burdur' dan katılıyorum mutlu günler. Böyle bir mecra oluşturulur ise buna katılabilirim.