moytsa's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Srečanje in povezovanje lokalnih vodnikov v Sloveniji

Zdravo, mene pa zanima, koliko lokalnih google vodnikov je v Sloveniji in če ste pripravljeni za kakšno srečanje?

Koper, Slovenija
1 comment
Former Google Contributor

Re: Srečanje in povezovanje lokalnih vodnikov v Sloveniji

Pozdravljeni @moytsa,

Dobrodošli u program Lokalni Vodniki!

 

Drago mi je da ste se prijavili! Zovem se Katya in zelo me veseli da ste iz Slovenije. Študirala sem slovenščino na univerzi u Sofiji in sem živela v Ljubljani en mesec, ampak že dolgo nisem govorila slovenščino.

 

Če še ne veste, Connect je mesto za spoznavanje drugih lokalnih vodnikov, izmenjavo vaših zgodb in izkušenj med potovanjem, zagotavljanje zahtevkov za funkcije, organiziranje srečanj in tako naprej.

 

Predlagam vam, da se seznanite z našim programom tukaj: Zakaj biti Lokalni Vodnik?, Ki so teme v Connect? in Nasveti za uporabo Local Guides Connecta. Če želite orgnizirati srečanje lahto to naredite tukaj.

 

Če pa potrebujete pomoč pri uporabi programa Lokalni Vodniki, vas prosim, da mi sporočite ko stavite @ pred mojim imenom.

Due to the volume of private messages Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!