Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Magiczny świat winyli

FB_IMG_1540898143840.jpg

 

2 razy do roku, w kwietniu i listopadzie w Jaarbeurs w Utrecht w Holandii odbywa się kiermasz płyt winylowych.Zjeżdżają się tu miłośnicy muzyki zaklętej w czarnym krążku z całego świata.FB_IMG_1540898175964.jpg

 Można tu znaleźć prawdziwe perły minionej epoki.PB230653.JPG

 A wśród nich mnóstwo artefaktów z ubiegłego wieku. Cudowne, misternie wykonane zabawki, instrumenty muzyczne, skarby i tandeta.PB230650.JPG

 Ale przez te dwa dni targów wszystko tu ma swoją wartość.

Niepowtarzalna impreza, jedyna w swoim rodzaju.

Przedstawione przeze mnie wydarzenie miało miejsce kilka lat temu, ale targi w dalszym ciągu odbywają się.

Utrecht, Holandia
9 comments
Former Google Contributor

Re: Magiczny świat winyli

Hi @Anonymous,

 

Thank you for sharing! It looks like a great event :). Do they sell any other items apart from vinyls? Is there live music?

Due to the volume of private messages Google moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Anonymous
Not applicable

Re: Magiczny świat winyli

Cześć @VasT Jest to niewątpliwie wielkie wydarzenie dla miłośników winyli. Prócz płyt można znaleźć adaptery, sprzęt do nagrywania, różne kable.itd Muzyka oczywiście leci, z każdej strony 😁 z każdego stoiska.No i przy okazji pchli targ z całego świata Zdjęcia są moje, zrobione olympusem sp59ouz.( prócz pierwszego, na którym figuruję 😀

Former Google Contributor

Re: Magiczny świat winyli

Hi  @Anonymous ,

 

Thank you for sharing about this enchanting festival! The dolls are very cute. Did you visit it only once? Did you buy something from there?

Due to the high volume of private messages, Google Moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Anonymous
Not applicable

Re: Magiczny świat winyli

Cześć @RadieN Kupiłam płytę z muzyką do filmu "Love Story" Podarowałam synowi, był zachwycony! Specjalnie nie wybieram się na targi,bo....już byłam i widziałam. Ale warto przenieść się na chwilę do innego świata 😊

Former Google Contributor

Re: Magiczny świat winyli

Many thanks @Anonymous for your reply. How long did you stay in Netherlands? Would you recommend any other place to visit?

Due to the volume of private messages Google moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Anonymous
Not applicable

Re: Magiczny świat winyli

Cześć @VasT Niestety, w Holandii bywam przejazdem, czasami na krótko zatrzymuję się u przyjaciółki.O Holandii mogę powiedzieć, że jest niewielka, cudownie zielona,że jest monarhią.O Holendrach, że są najlepszymi inżynierami w dziedzinie melioracji i uwielbiają rowery. Jedzą chipsy na patyku i noszą chodaki.Niewiele wiem. Pozdrawiam 😊

Anonymous
Not applicable

Re: Magiczny świat winyli

@VasT Giełda kwiatowa, tak oczywista, że zapomniałam o tym miejscu! Aalsmir.

Na pewno warto wybrać się w maju do Holandii, to czas kwitnienia tulipanów.Co roku jest przecudna wystawa w Keukenhof. Świat z bajki 😊 No i Amsterdam- niestety, widziałam tylko z auta, więc nic. Pozdrawiam 😊

Former Google Contributor

Re: Magiczny świat winyli

@Anonymous you've already proved that you know so many things! I checked online some of the flower festivals and they look so beautiful.

 

I've learned something new today. Thank you for sharing :).

Due to the volume of private messages Google moderators receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!

Anonymous
Not applicable

Re: Magiczny świat winyli

Witaj @VasT dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że mogłam umilić ci dzień widokiem bajkowych ogrodów 😊 Warto zobaczyć Holandię w maju, cała kwitnie tulipanami! 

Pozdrawiam, miłego dnia 😊