MałgorzataK's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

A mnie się podoba podejście materialistyczne. Dzięki temu, przynajmniej wykruszą się ci, którzy dodawali byle co na mapę - tylko po to, żeby dostać kawałek wirtualnego dysku i to czasowo.

Pozostaną ci, którzy i tak będą umieszczać zdjęcia, recenzje miejsc itd. Coś jak w Map Makerze - kiedy Google wpadło na pomysł "mapathonu" to potem "prawdziwi" maperzy przez miesiące poprawiali bzdury wprowadzone przez tych, którzy chcieli wygrać smartfona czy jakieś inne gadżety. Oczywiście nie wszyscy tak robili, ale masa osób zapisała do konkursu wyłącznie z chęci zysku, a nie dlatego, że podobało im się poprawianie mapy.

Jak odpadną #janusze to sytuacja się unormuje - mam nadzieję.

Map TC, Gmail TC, Chrome RS, Map RER/RL (retired), LG L8, G+ Community Moderator
Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Jeśli chodzi o mój ostatni post, to zdobyłem już przestrzeń na dysku. Wystarczyło dodać kilkanaście opinii o miejscach które odwiedziłem i odpowiedzieć na zadawane pytania. 

Teraz oczywiście moja aktywność bardzo zmaleje, google jako gigant sieciowy niczym już mnie nie motywuje do działania. Za darmo to ja mogę uzupełniać otwarte mapy (OSM), bo jestem pewien że przyjdzie czas gdy google wprowadzi opłaty za korzystanie ze swoich usług, a ja nic z tego mieć nie będę. 

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

Witam,

 

Kreator map?

 

Mógłbyś napisać więcej na ten temat?

 

Pozdrawiam

Paweł


@KonradG wrote:

Cześć Gosia,

 

Z ciekawostek: u mnie już na poziomie 3 mam szybkie akceptacje i dostęp do niektórych funkcji BETA w Google Maps (np. dodawanie brakujących informacji, czy weryfikacja istniejących informacji w pobliżu). Możliwe, że trochę inaczej mnie "traktują" z racji, że mam wysoki poziom wiarygodności w Kreatorze Map, a - jak niektórzy wiedzą - LP i KM to właściwie jedna platforma.

 

Ludzie na poziomie 5 (ponoć nie wszyscy) dostawali zaproszenia do testowania Google Trips. Obecnie ta aplikacja jest już oficjalnie, więc testy zakończono.

 

Pozdrowionka 🙂


 

Level 7

Re: Korzyści z poziomu 5

@PaulofromPoland

Temat już nie aktualny, 31 marca Google zamknął Kreator Map. W skrócie to serwis, do którego trafiały wszystkie zmiany wprowadzany do Google Map w celu ich weryfikacji. Można było też wprowadzać zmiany/aktualizować np. drogi, ale to już historia.

Level 8

Re: Korzyści z poziomu 5

@NodirA @Paweł

MapMaker to aplikacja to "robienia map" – każda zmiana w nim dokonana trafiała do Map Google (czyli ciut na opak z tym MapMakerem)   :-).

Jeżeli drogi (a wcześniej nawet budynki, rzeki, lasy itp) w Twojej okolicy były źle narysowane, albo wcale ich nie było, mogłeś poprawić je (narysować) w MapMakerze.

 

Niestety to już historia (tak jak pisał @NodirA MapMaker został wyłączony).

 

Aktualnie drobne poprawki można zgłaszać bezpośrednio z Map: https://support.google.com/maps/answer/3094088

Brakujące drogi można zgłaszać w ten sposób: https://support.google.com/maps/answer/3094088 (nie zapomnij w uwagach podać linku do dokumentacji, na podstawie której Googlersi narysują tę drogę, zwłaszcza, jeżeli nie widać jej w widoku satelitarnym).

Samemu można za to dodawać inne brakujące miejsca: https://support.google.com/maps/answer/6320846

 

Pozdrawiam

    :-Przemo.

 

Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

Wie ktoś jak dostać ten 1tb na dysku?

 

Level 6

Re: Korzyści z poziomu 5

Z moich informacji, to nie ma już tej promocji. Została obniżona do 100GB na który się załapałem w ostatnim momencie kilka miesięcy temu. 

Level 5

Re: Korzyści z poziomu 5

To super google teraz nie ma zadnej nagrody.

dzeki za odp.

Level 5

Dot.: Korzyści z poziomu 5

Ja mam na stronce 4 poziom a w apce mam piąty poziom ale jest darmowa muzyka Google play jak i rabat na filmy oczywiście też te oferowane przez google Screenshot_20170715-231017.png

Screenshot_20170715-231431.png

 

 

 

 

Level 7

Re: Korzyści z poziomu 5

JeslynL - how Google appreciate good quality reviews and photo contributions? I just got an email that my extra 100GB allowance will be closed soon. See: you want us to add our photos and opinnions about places but keep your stuff in other storage than Google clouds???? This is bool**####**. If you don't give me any advantage from my Google Guide participation then I'm going to delete my Google Guide account including photos and opinions. You want us to work for you for free! If you want me to stay with you and share my photos then give me something for it!