LakóD's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

Szia @LillaH és üdv! Valamiért a spam karanténba rakta a rendszer az összes posztodat. Most kivettem őket. Ha hasonló gond lenne a jövőben, írj nyugodtan privát üzenetet!

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

@Csaba Jaj, de jó, hogy megoldottad, nagyon köszönöm! Gyanús volt, hogy kiírta a posztjaim számát, és azok nem jelentek meg sehol. Azt hittem, esetleg csak adminisztráció után kerülnek ki... De amúgy pont gondoltam, hogy írok neked privátban, ha holnap sem látom. 🙂

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

Szia !

 

Üdv a fedélzeten.

 

István

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

I hope that the Hungarian community will be up and running soon.

Remélem hamarosan működik majd végre a Magyar közösség.

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

@LillaH  Üdvözlet a fedélzeten! 🙂 

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

na holnap kijon terkepezni Godollore?:)

kisse felhos-napos, eros deli szelet irnak, kb 15 fokra hul le a levego estere. idealis lesz.

 

Level 10

Re: Hol vagy Magyarország?

Há, sajna én dolgozom. Ráadásul értekezlet, egész napos ügyfélfogadással súlyosbítva.

Level 8

Re: Hol vagy Magyarország?

akkor kitartas, majd a kov alkalommal, @Csaba 🙂

 

megvolt a masodik talalkozo, ide irtam rola par sort.

aztan jon a harmadik hamarosan:)

Level 9

Re: Hol vagy Magyarország?

 Sziasztok,

 

Látom itt formálódik valami közösség féle, aminek örülök. Székesfehérvárról van valaki? Esetleg Veszprémből vagy Kecskemétről? 


@LakóD wrote:

A magyar helyi idegenvezetők gyülekező helye. Gyere köszönj be és írd meg hol vagy, hogy tudjuk nem is vagyunk egyedül.


 

Level 7

Re: Hol vagy Magyarország?

Új vagyok itt, de egy fontos hírt hoztam, hátha elkerülte a figyelmeteket:

"a 4. és magasabb szinteket 2017. augusztus 31-ig elérő helyi idegenvezetők három hónapig ingyenesen használhatják a Google Play Zene szolgáltatást, valamint 75%-os kedvezményt vehetnek igénybe egy, a Google Playen történő filmkölcsönzéshez. A juttatások országonként eltérnek." - ez egy júniusi levélben volt, és épp most értem el a 4-es szintet:)