MsHungary's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 3

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?

Személy szerint a problémám az, hogy nem tudom mit kell itt csinálni és főként, hogy hogyan.

Azt sem lehet megtalálni , legalábbis nekem nem sikerül, hogy hogyan kezeljem a fotókat .Törölni sem tudom ,Nemhogy angolul, de magyarul sem értem a lényegét, hogy aztán esetleg jó kalauz legyek.

Előre is köszönöm a választ!

MsHungary/ Barbara

5 comments

Accepted Solutions
Level 10
Solution

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?


@MsHungary wrote:

Kedves csaba!

Amint látod nekem nincs ott az a sárga téglalap és mód sincs fotók hozzáadására,ezért kavar meg ez az egész.


Igen, látom. De vannak helyek (települések, utak, sokszor parkok vagy tavak stb.) amelyekhez nem lehet direkt képet feltölteni. Ilyen az is, amit mutatsz. Próbálj meg egy étteremhez vagy múzeumhoz adni képet, ott lesz a link (a sárga jelzést én adtam hozzá, hogy kiemeljem).

View solution in original post

Level 10

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?

Szia Barbara (@MsHungary)! Most mobilról írok, úgyhogy nem tudok nagyon részletekbe menni, de ha mire hazaérek, tudsz konkrét példá(ka)t írni, pláne linkkel, akkor megpróbálok segíteni.

Level 3

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?

egyszerűen nem tudom mi itta  munka és hogyan tudnék fotókat felrakni Megköszönöm, ha segítesz.

Level 10

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?

Szia @MsHungary, ha a térképen rákattintasz egy helyre, alul van egy link, hogy "Fénykép hozzáadása": 

 

fenykep-hozzaadasa.png

 

 

Itt van amúgy egy segítségoldal a különböző módokon történő hozzájárulásokról: 

https://support.google.com/local-guides/answer/2622947?hl=hu

Aztán jobbra egy csomó más téma a térképpel és a programmal kapcsolatban.

Level 3

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?

Kedves csaba!

Amint látod nekem nincs ott az a sárga téglalap és mód sincs fotók hozzáadására,ezért kavar meg ez az egész.Csabának.JPG

Level 10
Solution

Re: Hogyan tudok magyar ügyfélszolgálatos személlyel beszélni?


@MsHungary wrote:

Kedves csaba!

Amint látod nekem nincs ott az a sárga téglalap és mód sincs fotók hozzáadására,ezért kavar meg ez az egész.


Igen, látom. De vannak helyek (települések, utak, sokszor parkok vagy tavak stb.) amelyekhez nem lehet direkt képet feltölteni. Ilyen az is, amit mutatsz. Próbálj meg egy étteremhez vagy múzeumhoz adni képet, ott lesz a link (a sárga jelzést én adtam hozzá, hogy kiemeljem).