ErdoganAktas's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Düzenleme Önerilerimiz Neden Kontrol Edilmez?

Google Haritalar üzerinde yaptığımız düzenlemeler uzun süredir kontrol edilmiyor ya da onaylamıyor. Haritalarda bulunan kayıtların her zaman doğru olması için çabalıyoruz. Pek çok işletme kapanıyor, yenileri açılıyor. Adres bilgileri yanlış oluyor vs. Biz bu değişiklikleri yerinde görüyoruz ve düzenlemeleri yapıyoruz. Ancak sürekli beklemede kalıyor. Bazen de kapanmış işletmelere kapandı diye belirtmemize rağmen onaylanmıyor. Bu düzeltmelerin onaylama işlemini neden belirli bir seviyenin üstü yerel rehberler yapmıyor? ya da Türkiye'deki yerler neden yapılamıyor? Ben gitmediğim tanımadığım bir ülkedeki işletmeleri onaylayabiliyorken kendi yaşadığım yerdeki düzenlemeleri göremiyorum.

Google Street View Trusted Photographer
8 comments
Anonymous
Not applicable

Re: Düzenleme Önerilerimiz Neden Kontrol Edilmez?

Yaptığımız düzenlemelerde yeteri kadar ek bilgi vermemize rağmen anlamsız şekilde onaylamıyor aylarca sürüyor.

Türkiyedeki düzenlemelerin onaylanması artık kontrol edilmeli. 

Level 6

Tamamen katılıyorum aynı sorunla karşı karşıyayız yalnızca açık kapalı onayı değil web adresi, telefon numarası, iş saatleri düzenlemelerimizde çok uzun süredir beklemede.

Level 8

Ynt: Düzenleme Önerilerimiz Neden Kontrol Edilmez?

Ben kendi 3-5 km çevremde olup biteni bilemezken doğruluk kontrolü için Türkiye dışında yerler görünüyor bu durumda sadece level atlamak için evet hayır tıklayıp gitmek mi lazım? Google bunu mu istiyorsunuz? Benim yanı başımda duran dükkanı ekliyorum olmuyor kapalı yeri işaretliyorum olmuyor. Lütfen iyi dil bilen arkadaşlar bu konuyu çevirsin ve moderatör birilerini konuya etiketleyin davet edin. 

Level 8

Biri İstanbul'da biri de İzmirde olmak üzere bildiğim 2 adet kendini Google Partner Ajans addeden şahıslar sürekli firmaları kapalı olarak işaretleyerek kapattırdıktan sonra firmaları arayıp 300 tlden başlamak üzere yıllık para istiyorlar. Birdaha Google da görünmezsiniz diyorlar. Ne kadar şikayet edersem veya ettirirsem bu ikisi karşısında bir etkim olmadı. Bunun gibi özellikle nakliyecilerde bolca olmakla rakip firmalarda bu yola gidiyor.

Google bu sebeple Türkiye üzerine henüz Rehber olarak tam eğilmediği kanaatindeyim.

8 Yıldır Google Partner Ajans olarak çalışıyorum, Google ile ilgili ne dolaplar döndüğünü gördüm. Herkes para kazanmaya çalışıyor ama bu maalesef ülkemizde bolca olan nasıl kolay para kazanırıma dönüşüyor.

G+ | My Contributions One day, somewhere to meet.
Level 5

Söylediklerinize aynen katılıyorum. yerel rehberler uygulamasını Türkiye'de henüz oturtamadılar. uygulamada güvenlik açıkları ve çok fazla algoritma hatası

Dawns-Travels yazdı:

Biri İstanbul'da biri de İzmirde olmak üzere bildiğim 2 adet kendini Google Partner Ajans addeden şahıslar sürekli firmaları kapalı olarak işaretleyerek kapattırdıktan sonra firmaları arayıp 300 tlden başlamak üzere yıllık para istiyorlar. Birdaha Google da görünmezsiniz diyorlar. Ne kadar şikayet edersem veya ettirirsem bu ikisi karşısında bir etkim olmadı. Bunun gibi özellikle nakliyecilerde bolca olmakla rakip firmalarda bu yola gidiyor.

Google bu sebeple Türkiye üzerine henüz Rehber olarak tam eğilmediği kanaatindeyim.

8 Yıldır Google Partner Ajans olarak çalışıyorum, Google ile ilgili ne dolaplar döndüğünü gördüm. Herkes para kazanmaya çalışıyor ama bu maalesef ülkemizde bolca olan nasıl kolay para kazanırıma dönüşüyor.

var.

Level 5

Görünen o ki hiçbir google yetkilisi de dikkate alıp cevaplamamış. Aslında yeni bir yer eklendiğinde hızlı bir şekilde onaylanıyor ama düzenlemeler hep beklemede.

Level 7

Hocam Google tek bir kişinin düzenlemesine güvenip yapmıyor bu işi.Aynı yer ile ilgili bir çok kişiden teyit alındığında güncelleme yapıyor diye düşünüyorum.

Kafa Nereye Bizz Oraya
Level 4

Ynt: Düzenleme Önerilerimiz Neden Kontrol Edilmez?

Düzeltmeler hızlı şekilde onaylanmıyor. Bunlara kim bakıyor? yetkili türk var mı ? bunun için

https://www.kurumama.com/