Manso's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 6

اضافه کردن خیابان

با سلام دوستان

من شروع کردم و اضافه کردن خیابان و کوچه‌های محلمون، کسی میتونه منو راهنمایی

کنه؟

بعد از اضافه کردن تایید نمیشه و بعضی کوچه‌های محلمون نصفه ثبت شده میخوام کامل کنم اما نمیشه

اسلامشهر, استان تهران, ایران
10 comments
Connect Moderator

Re: اضافه کردن خیابان

Hi @Manso

Thank you for contributing edits. Not applied or staying pending happens to all of us from time to time. Googler Gus wrote a great post about it that would be good for you to read.

Regards Paul

Level 10

سلام @Manso

ممکن هست توضیح بیش‌تری بدین؟ اگر اطلاعاتی که در گزارش ثبت خیابان فراهم می‌کنین دقیق باشه به خوبی بعد از چند هفته ترسیم انجام میشه.

Amir | Join us on IranLocalGuides
Level 6

واسه کشیدن خیابونایی که تو نقشه نیست چیکار باید کرد؟

خیلی طول کشید جواب بدین به برنامه ویز رفتم و محلمون رو تکمیل کردم

Anonymous
Not applicable

سلام،  بعضی از ویرایشها زمان زیادی رو  باید سپری کنه تا اصلاح بشه ، چندین ویرایش من درباره خیابانها  حدودا ۱ ماه بعد اصلاح شد .  البته  توضیحات خیلی مهم هست .   تجربه من از گوگل مپ وویرایشهای خیابانها بود .

Level 10

پرسش‌هایی که ببینیم سعی می‌کنیم یکی دو روزه پاسخ بدیم. مساله این است که با وجود شمار بالای پست‌ها مطلب را ببینیم.

فعلا امکان ترسیم مستقیم نیست. برای گزارش نقص‌های خیابان باید از گزینه‌ی ارسال بازخورد استفاده کنین و ویرایش نقشه یا گزارش جاده ای که نیست را بزنین. همون طور هم که گفته شد، توضیحات گویا خیلی به تایید گزارش کمک می‌کنه. 

Anonymous
Not applicable

سلام .

یکمی مشکل و  سخت هستش منم از ۱۰۰ تا  انجام  ویرایشی که  انجام دادم  چند تا دونش درست شد اونم بعد از یکی دو ماه . باید   روش کار کنی خودت 🤗

Level 8

سلام و وقت بخیر میخواستم کار ادیت رو شروع کنم خواستم از شما راهنمایی بگیرم

از کجا باید شروع کنم؟

میشه یکم راهنماییم کنید

Level 10

سلام @MohaMMadEshraghi

منظور شما از ادیت چیست؟ 

اگر منظور ویرایش اطلاعات نادرست مکان‌ها روی نقشه هست لطفا در تاپیک جداگانه‌ای با اطلاع به من، مطرح کنید، اما اگر منظور ویرایش و اصلاح مسیرهای روی نقشه هست توضیحات مختصری ارائه شده و پرسش دیگر در این باره همین‌جا مطرح کنید

Level 6

خیابان ها و کوچه ها و جاده ها توسط کاربران عادی قابل ویرایش نیست و فقط می توان از طریق ارسال بازخورد اطلاع داد تا توسط کارکنان رسمی شرکت گوگل اصلاح گردد که به الطبع توضیحات در انجام اصلاحات بسیار موثراست