Yosifov's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 9

Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Въпросът ми е за имоти, които може да се наемат или купят. 
Помислете, моля, това вече е важен въпрос...
Цената на имотите се определя от местоположението. 

Тогава, въпросът кой адрес е с най-висок наем и най-висока цена е важен за всички.


Няма значение дали са обявени на Пазар имоти . 
Адресът има цена ! 
Всеки адрес е част от цената на сградата, а също и на имотите в нея .

Важно е всеки ученик в България да знае кой е най-скъпият адрес на който може да наеме или да купи имот !


Sofia, Bulgaria
10 comments
Former Google Contributor

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Здравейте @Yosifov,

 

Радвам се, че пишете нова тема. Трябва да знаете, че преместих темата Ви в другa графа, която е по-подходяща.

 

Наскоро се наложи да се запозная с цените на имотите в София. Поне за мен се оказа, че най-скъпите квартали в София са кварталите около Борисова Градина, а именно Яворов, Изток дори Редута и Лозенец(от край време). Изток и Яворов са прекрасни квартали, в които закона се спазва, минават паяци, които вдигат неправилно паркирали коли, хората не паркират върху тротоарите и като цяло не паркират неправилно. Трябва да спомена, че има улици и тротоари, по които може да се ходи за разлика от квартали като Красна Поляна или Хиподрума, където наспиралите коли са почти навсякъде.

Винаги препоръчвам на мои приятели, които посещават София, да търсят апартамент в Центъра, Яворов или Изток.

 

Противно на мнението на много хора аз харесвам и Люлин. Голям, широк квартал, в който нищо не липсва.

 

Благодаря!

Георги

Please consider reading this post before sending me a Private Message - Private Messages and Google Moderators
Level 9

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Здравейте, Георги, благодаря !
Коя графа използвахте ? 
Когато имам въпроси на тази тема ще публикувам в тази графа.
Георги, аз рекламирам имоти в Лозенец и София Център.
Да, да, на някои места, които харесвам.

За моя изненада не виждам други българи които са в бранш имоти от Ниво 8 .
Странно е, нали ? 
Та, хората, които работят дълго на Пазар имоти познават добре своя район.

Поздрави, 
Доскоро, 
Владимир 

Connect Moderator

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Hello,

 

Just a note, it's important to remember that places for sale or rent are not permitted on the map.  You of course are free to discuss the topic here; but it is not something which a Local Guide would deal with when mapping.

Flash - LG Connect Moderator, Maps Platinum Product Expert, Map Maker Platinum Product Expert, RER and Regional Lead

Due to the volume I receive, I do not respond to unsolicited private messages

Former Google Contributor

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Здрасти @Yosifov,

 

Искам само да напомня, да не споменавате цени и реклама на имоти. Има доста българи, които са високо ниво, но те не влизат тук в Connect.

 

Поздрави!

Георги

Please consider reading this post before sending me a Private Message - Private Messages and Google Moderators
Level 9

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Да, разбирам.
Добре, но мога ли да публикувам като отзив коментар на сериозен човек кой е най-скъпия адрес в София.
Или в друг град ? 
Това не е реклама, нали ? 
Аз няма да рекламирам имот там, а посочвам колко желан е този адрес.

Всъщност, правя обратното.
Когато показвам имот, който е на пазар имоти публикувам линк с картата в Гугъл.
Така всеки, който се интересува от имота, може да види картата в Гугъл, да прочете отзивите и да разгледа и снимки.
Вярвам, че това е полезно за много хора...

Поздрави, 
Владимир


Level 9

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Здравей, 

Former Google Contributor

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Привет, @Yosifov,

 

Аз лично смятам, че най-скъпите райони в София са няколко. От една страна това са централните (около ул. Цар Освободител, ул. Г. С. Раковски, бул. Витоша), от друга са някои от южните квартали като Лозенец, Стрелбище, Иван Вазов и от трета страна смятам, че са районите в подножието на планината - Драгалевци, Бояна, Симеоново. Аз лично предпочитам южните квартали, тъй като са близо до парка, доста близо до центъра, а пък същевременно са много по-спокойни от него. 

 

Разбирам коментара на @Flash и подкрепям мисълта му, че трябва да спазваме правилата на общността и да сме on-topic. Оценявам и Вашето желание да дискутираме районите в града, тъй като може да се окаже полезно за хора, които смятат да останат в София за по-дълго.

 

Поздрави,

Надежда

Due to the volume of private messages Googlers receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!
Level 9

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Здравейте, Надежда, опитах се да задам коректен въпрос.
Не коментирам нито имоти, нито цени на имоти, нито квартали, нито цени в квартали.
Не се старая да заобиколя правилата .

Въпросът ми е Кой адрес е най-скъп в София ?
Питам за адрес. Точен адрес. Видим на Картата в Гугъл. 
Важно е да се знае кои адреси са най-скъпите в София, като са показани в картите на Гугъл.
В случаят не става въпрос за имоти.

Адресът показва съвсем друго нещо. Във Франция хората гледат Пощенския код и така са наясно кой къде живее и работи. Не се интересуват от цената на имота, а от адреса.
Има адреси, които са познати на милиони хора и всеки от тях мечтае да ги види, да поживее известно време или да ги притежава.
Някои успяват, други си мечтаят.

Дали се изразявам ясно ? 

Много съм Ви благодарен за коментара.
Поздрави, 
Владимир

Former Google Contributor

Re: Кой е най-скъпият адрес в София, България ?

Привет отново, @Yosifov,

 

За жалост аз лично, като жител на града, нямам информация за цените на адресите в София. Честно казано не знам и къде бих могла да проверя. Мога да предположа за качеството на района по пощенския код/общината на адреса. Но не и за конкретни цени. Има ли подобни проучвания или каталози/онлайн платформи, по които някой може да се води? 

 

Поздрави,

Надежда

Due to the volume of private messages Googlers receive, I do not read or respond to private messages. Please post publicly so others may benefit from your discussion. If you require urgent assistance, please tag a Google Moderator. Thank you!