TritOn's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Wzorcownia w kielcach

Chciałem Was zainteresować stworzeniem wspólnie miejsca dla społeczności Kieleckiej. Dla osób które lubią i chciałyby tworzyć wspólne miejsce do majsterkowania, prototypowania.

We wzorcowni powstawać mogą obiekty użytkowe, do domu, ogrodu, na wycieczkę, dla dzieci do zabawy, na prezent czy duży event nie tylko rodzinny.

 

Być może, w takim miejscu ktoś zbuduje mały wynalazek na potrzeby lokalne.

 

Życzyłbym Kielczanom takiego miejsca, aby stało się kopalnią inspiracji dla ludzi z regionu, którzy chcieliby wspólnie popracować nad realizacją swojej i wspólnej wizji w drewnie, metalu, szkle lub tworzywach sztucznych.

 

Czekam na wasze refleksje!

Why it's closed

Hello @TritOn Idea exchange is a place on Connect for Local Guides to share their feedback and ideas with our team to tell us about a way to improve the Local Guides program. To learn more about the Idea Exchange, you can read this article How do I use the Idea Exchange? Since your idea doesn't have anything to do with Google or the Local Guides program, I am going to close it.

1
More
1 Comment
Google Moderator
Status changed to: Voting open

Hello @TritOn

 

Idea exchange is a place on Connect for Local Guides to share their feedback and ideas with our team to tell us about a way to improve the Local Guides program.

To learn more about the Idea Exchange, you can read this article How do I use the Idea Exchange?

 

Since your idea doesn't have anything to do with Google or the Local Guides program, I am going to close it.