Rohlik's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

"Trvale uzavřeno" - dotaz na použití

Ahojte komunito.

Mám na vás další dotaz ohledně toho jak označit místa, která jsou zavřená, nikoliv však trvale.

Ve Zlíně máme slavné kino - Velké kino, které je v havarijním stavu a je uzavřeno. Toto místo jsem označil jako trvale zavřené, jelikož to potrvá několik let, než se město dohodne co s objektem, než se seženou peníze, atd...

Jak ovšem postupovat u POI, které jsou uzavřeny z důvodů větší rekontrukce v řádech měsíců?

Vedle zmiňovaného kina máme též slavný obchodní dům Prior, který se uzavřel na cca 1 rok z důvodu velké rekonstrukce a oprav. Jak postupovat s objekty/POI, které jsou v tomto obchodním domě? Uzavřít je jako "trvale zavřené" i přesto, že je to otázka 1 roku?

 

Děkuji za reakce.

4 comments

Accepted Solutions
Level 10
Solution

Re: "Trvale uzavřeno" - dotaz na použití

Děkuji všem mnohokrát za názory.

Obchody jsem tedy v mém případě označil jako "Trvale uzavřeno".

View solution in original post

Anonymous
Not applicable

Re: "Trvale uzavřeno" - dotaz na použití

Ano trvale uzavřít a pak až bude v provozu otevřít.
Level 8

Re: "Trvale uzavřeno" - dotaz na použití

obávam sa že v tomto smere s Google nepohneme. dodnes upravili jedine popisok v Search, no v GM samotných sa nerozlišuje ani medzi presťahovaným a zrušeným. že tým trpí celá funkcionalita nahlasovania týchto zmien, ich nepresvedčilo ...

Level 7

Re: "Trvale uzavřeno" - dotaz na použití

Jednou z moznosti je aj zmazat otvaraci hodiny a do recenzie napisat co sa deje. recenziu vies neskor prepisat a upavit aj otvaracie hodiny...

Level 10
Solution

Re: "Trvale uzavřeno" - dotaz na použití

Děkuji všem mnohokrát za názory.

Obchody jsem tedy v mém případě označil jako "Trvale uzavřeno".