scerbam's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

 

V aplikaci app street view vložím 360° fotky, ty propojím a mohu mezi nimi procházet.

Toto procházení však na PC nefunguje. Na PC jsou vidět pouze jednotlivé fotky, ale možnost procházení zde není.

Můžete mi poradit, jak vytvořit virtuální prohlídku třeba jako zde: https://www.google.com/maps/@49.5960783,18.0096989,3a,75y,141.85h,62.56t/data=!3m7!1e1!3m5!1sRT7tXjr...

 

díky 🙂

Nový Jičín, Česko
10 comments
Anonymous
Not applicable

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

Ahoj virtuální prohlídky můžou dělat dobří fotografové.

podmínky programu StreetView

Level 5

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

Super, děkuji.

Zapracuji na postupu a pak vyzkouším znovu 🙂

Anonymous
Not applicable

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

Za málo, pak můžeš hodit odkaz na tvou prohlídku 😉  

Level 5

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

Ahoj. 

Propojení mojich fotek s Google mi již funguje a je to super, ale ještě se chci naučit fotit tak, aby došlo k automatickému spojování, ať to nemusím vše ručně propojovat 😞

To jsem fotil včera v režimu automatický záznam, tak to budu muset asi ručně propojit 😞

No a cílem  by mělo být vytváření virtuálních prohlídek bytů, které prodávám a to tak aby se na mapě zobrazilo oranžové kolečko ,,Prohlédnout interiér". To sice zatím netuším, jak udělat, ale snad se mi podaří najít nějaký návod.

Anonymous
Not applicable

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

ručně to musíš propojovat vždy 😉
A pozor do Google map nepatří, virtuální prohlídky bytů, které jsou na prodej!!!! na toto se vztahují pravidla Moje firma na Googlu https://support.google.com/business?authuser=0#topic=4539639 a přečti si pravidla https://www.google.com/intl/cs/streetview/privacy/ 

Level 5

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

Propojování: no tak nějak jsem doufal, že se to automaticky propojí a já jen udělám korekturu, no nevadí

Virtuální prohlídka: chápu že záměr googlu je trochu jiný, ale třeba u komerčních prodejů  (prodej restaurace) by to mohlo být v pohodě. Nerad bych se dostal do křížku s googlem a naopak pokud by se jednalo o nalezení korektního  (i komerčního řešení) tak by to bylo fajn. každopádně díky za upozornění a ještě zkusím napsat na podporu, jestli není nějaká legální cesta.
Díky M.
Level 7

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

To s cim fotis je Theta? ked chces fotit profesionalne mal by si mat fotak zo zoznamu google.  Najlepsie zrkadlovku pretoze Theta, iris360, istar360, Keymission a podobne su kvalitativne nizsie (tak akurat pre prezeranie na mobile). K tomu PTGui pre spajanie panoram (atomat je v najnovsej verzii) a potom je to jednoduchsie. S tymi bytmi....ja som fotil Biznis centrum aj prenajom (sluzby nejakej firmy). Ak sa chces venovat bytom na predaj pouzi napr. ViewMake (je to mimo Google map ale mas linky na prehliadku a iframe na web). A pokial by si presiel na zrkadlovku a nafotil 50 rehliadok (kazda min. 1 panorama) poziadas o certifikat (ak uz nemas) a potom odporucam Gothru pre publikovanie prehliadok v google.. (ponuka aj editaciu co je oproti ostatnym vyhoda). oranzove body uz zial nepridas pokial sa nieco nezmeni.

Level 5

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

Super. Díky. Já jsem ještě našel eyespy360 a tak to teď testuji: https://EyeSpy360.vr-360-tour.com/e/BQcBXKXHIHw/e

no uvidíme. Každopádně moc děkuji za radu a tip.

Level 5

Re: Virtuální prohlídka, procházení propojených 360° fotek

ViewMake určitě vyzkouším, zatím se mi nedaří zaregistrovat (ani email <EMAIL ADDRESS REMOVED> ani <EMAIL ADDRESS REMOVED> (La mail inserita non è presente nelle nostre liste. Per maggiori informazioni, invia una mail a <EMAIL ADDRESS REMOVED>, ale pokud zde mohu zobrazovat i byty, které jsou na prodej, tak by to mohlo být fajn. Původně jsem to chtěl umístit na street view (právě ty oranžové body), ale tam to nejde protože jsou to nemovitosti na prodej. Možná by bylo dobré pokud by šlo do mapy vložit třeba půdorys, nebo nějaké další informace, ale to nevím, jestli Tour umí.

Pokud jde o kvalitu, tak je to jen na www prezentaci a ikdyž rozlišení není kdo ví co (fotím na Thetu), tak pro mé účely je to zatím dostačující.