HedvikaP's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Paráda, díky všem za odpovědi! Je super sledovat názory ostatních 🙂

Keep discovering -> keep sharing love 3
Level 2

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Beriem to rovnako, keď si niekto zaslúži 5 hviezd tak prečo nie?! 🙂

Level 8

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Ahoj,

chtěl by ch se zeptat, jak by jste ohodnotili klasické fastfoody. Já osobně je občas navštívím, ale odmítám je hodnotit. Jednak jsou všechny stejné, tím myslím třeba KFC ... , protože jídlo se nemění. Nebo co zahrnujete do hodnocení třeba benzínové pumpy? Díky.

Level 5

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

@Myrathor, u fastfoodů / benzínek bych postupovala stejně - čistota, obsluha, občas i to jídlo je odfláknuté (třeba když zapomenou na okurku) + adekvátní slovní hodnocení, za co jsou hvězdičky 🙂

Keep discovering -> keep sharing love 3
Level 8

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Ahoj @HedvikaP to je asi fakt. Jenom mě to zajímalo, protože jsou všechny stejné. Dík.

Level 7

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Ahoj,

 

osobně hodnotím jednoduše - pokud je vše v pořádku, má podnik 5 hvězdiček. Nešetřím si nejvyšší hodnocení pro ty nejšpičkovější podniky s extra přidanou hodnotou nebo vodotryskem z šampaňského 🙂 Pokud podnik (ať je to benzinka, banka, restaurace nebo prodejna kameniva :)) dělá vše, jak má (pro svůj obor), dostane plný počet. 

Taky se občas setkvávám s tím, že někdo slovně podnik ohodnotí "super, vše OK, špička" a dá 3 hvězdičky. Tohle je třeba něco, co nedokážu pochopit, ale v této rozmanitosti ja zároveň ta krása 🙂

Level 5

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

@FilipGoszler to je právě otázka, jestli ta rozmanitost je dobře, nebo špatně. Znám lidi, co si podle hodnocení na Mapách (ale i třeba Booking, Foursquare) vybírají hotely nebo restaurace a mají heslo "pod 4 hvězdy nejdu" respektive pod 8 na Bookingu. Ptala jsem se kamarádky, co to takhle má, proč je tak striktní a dá třeba přednost hodnocení 4,1 před naprosto luxusní polohou s hodnocením 3,9 a ona na to, že prostě ví, že pod 4 hvězdy je tam vždycky nějaký problém. Což je škoda, protože takto být vůbec nemusí, přesně, jak píšeš, že někdo dá komentář "vše ok" a tři hvězdy. Tak jen další příspěvek do diskuze 🙂

Keep discovering -> keep sharing love 3
Level 8

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Zajímavé.

27.4.2017 navštívím park Sebnitz. Je tam zajímavý rozstřel v hodnocení. Tak jsem zvědavý jaké to bude.

 

 

https://goo.gl/maps/4LyqHTmnWdL2

http://www.sauriergarten.eu/de.php?hauptmenue=Galerie

 

 

 

 

Level 8

Re: Systém hodnocení míst - kdy dáte jednu hvězdičku a kdy pět? (diskuze)

Ahoj @HedvikaP Tak jsem navštívil park a musím konstatovat že jsem si to tam užili. Dal jsem 4*, protože některé expozice jsou už rozpadlé. Ale celkový přínos a jak tam řádili děti (i dospělí) byl velký. Možná to bylo tím, že jsme byli mimo sezónu. Pak ty rozbité expozice opraví.

 

https://www.localguidesconnect.com/t5/Share-Your-Photos-and/Urzeitpark-Sebnitz/m-p/252881#M16331

 

Mirek