Pedro777's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 3

Profil s rovnakým menom

Dobrý deň, mám problém s profilom s rovnakým menom ako mám ja. Ja sa identifikujem aj fotografiou, ten druhý len fialovým krúžkom. Ide o tom, že dáva tento profil recenzie v mojom okolí (všetky majú 5*), ale na také destinnácie, ktoré by som ja nikdy nedal. Čo sa dá s tým robiť? Má niekto radu, návod, skúsenosť? Modrý som ja, ale fialový za mňa dáva recenzie. Neviem ten profil nahlásiť, ani pozrieť detail!

Díky

profil.JPG

Peter Kutny
7 comments

Accepted Solutions
Level 8
Solution

Re: Profil s rovnakým menom

Ahoj @Pedro777

Pokiaľ je to tak treba nahlásiť užívateľa cez G+, kde treba uviesť dôvod a pracovníci google to prehodnotia. Alebo ho ešte skús kontaktovať cez G+.  

 

 Community moderator: Slovak Local Guides

View solution in original post

Level 8

Re: Profil s rovnakým menom

Ahoj,

Samozrejme môže existovať aj tvoj menovec, ktorý je takisto zapojený do programu #localguides

Tu sa toho asi moc urobiť nedá, pokiaľ nejde o spamera a to si nemyslím.

Google profil sa dá nahlásiť iba cez G+.

 

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 3

Re: Profil s rovnakým menom

Martin díky za príspevok. Vec sa má však tak, že spôsob udeľovania recenzií a hlavne navštívené miesta skôr vypovedajú, že niekto sa "zviezol" na mojom mene. Má to zrejme len čisto lokálny zámer, ale vykazuje to známky nekorektnosti. Všetky recenzie i navštívené miesta sú v okolí 5 km a navštívené za pár týždňov! Ide takmer výlučne o veľké obchoďáky (ktoré bežne nenavštevujem) a jednu! reštauráciu. 

Vidíš aj ty máš transparentne fotku (presne ako ja) v profile a si "dohľadateľný". Tamten profil nie!

Peter Kutny
Level 8
Solution

Re: Profil s rovnakým menom

Ahoj @Pedro777

Pokiaľ je to tak treba nahlásiť užívateľa cez G+, kde treba uviesť dôvod a pracovníci google to prehodnotia. Alebo ho ešte skús kontaktovať cez G+.  

 

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 3

Re: Profil s rovnakým menom

Martin dík za tip. Už som skúšal aj vyhľadať tento profil na G+, ale sa tam nenachádza! aspoň je som ho nenašiel štandardnými vyhľadávacími postupmi 😞

Ale pokúsim sa postúpiť ďalej, lebo vec sa má tak, že všetky recenzie sú zamerané na "chválu" veľkých obchoďákov a potom sa tam medzi tým zjavila jedna reštaurácia s excelentným pochválením. Som tiež majiteľ reštaurácie v TN a tam som bol naposledy pred 3 rokmi keď som ešte vlastnú nemal. No a teraz (začalo to cca 3 mesiace dozadu) recenzujem 5* všetky hypermarkety v okolí a pred 3 týždňami aj túto reštauráciu. 

Nuž čo už , skúsim, alebo zmením uhol pohľadu. Díky ešte raz 

Peter Kutny
Level 8

Re: Profil s rovnakým menom

@Pedro777 Pozri si správu odo mňa. 

 Community moderator: Slovak Local Guides

Level 3

Re: Profil s rovnakým menom

@Martin_G kam si mi poslal správu? 

aha už som to našiel len mi nejde na to odpovedať, lebo odosielateľ je <no-reply@localguidesconnect.com>

áno to je presne ten profil. už som ho aj nahlásil, ale mi to odmietli, vraj nespĺňa podmienky na odstránenie 😞  

Peter Kutny
Level 8

Re: Profil s rovnakým menom

Však práve. Myslel som si, že to nezaberie. Ten profil neporušuje nič. Má iba rovnaké meno ako ty a to nie je dôvod na zrušenie účtu. V tomto naozaj neviem pomôcť. 

 Community moderator: Slovak Local Guides