Rohlik's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Otevírací doba - dynamická

Ahojte,

rád bych se na vás obrátil s dotazem ohledně dynamické otevírací doby u POI.

Například máme hrad, který má tuto otevírací dobu:

duben, květen a červen- otevřeno v sobotu, neděli a státní svátky od 10:00 do 17:00 hodin
červenec a srpen- otevřeno denně od 10:00 do 18:00 hodin
září a říjen- otevřeno v sobotu, neděli a státní svátek od 10:00 do 17:00 hodin

 

Jelikož aktualizovat každý měsíc takové POI by bylo nesmírně náročné a v podstatě neproveditelné, jelikož takových míst je mnoho. Rád bych se tedy zeptal na rady, jak danou situaci budeme řešit.

Nejménší zlo by bylo, kdyby se uvedla nejkratší otevírací doba, což je rozhodně lepší varianta, než kdyby tam byla uvedena ta otevírací doba nejdelší a turista by až pak na místě zjistil, že je památka uzavřena, jelikož je Červen.

 

Uvažuji správně nebo situaci řešíte jinak? Nebo neuvádět v takovém případě otevírací dobu vůbec?

5 comments
Anonymous
Not applicable

Re: Otevírací doba - dynamická

Ahoj tato Zvláštní otevírací doba jde aplikovat po ověření daného místa 😉 

 

Level 10

Re: Otevírací doba - dynamická


Zdenek_Horak napsal(a):

Ahoj tato Zvláštní otevírací doba jde aplikovat po ověření daného místa 😉 

 


A kde nebo jak? Protože já tam tuhle možnost nikde nevidím, lze zvolit jen dny v týdnu bez spojení s určitým měsícem.

Level 7

Re: Otevírací doba - dynamická

Také jsem se nesetkal s tím, že by bylo možno nastavit proměnlivou otevírací dobu v závislosti na roční době a to ani u nově zakládaných POI, ani u dříve založených (schválených) POI.

Level 3

Re: Otevírací doba - dynamická

Ahoj,

narazil jsem na podobný problém, kdy jsem chtěl uvést otevírací dobu u zubní ordinace kde však byli 3 zubaři a každý měl jiné ordinační hodiny. Žádné robustní řešení jsem nenašel, tak jsem zvolil každý den hodinu od kdy nejdříve začal ordinovat první lékař až do hodiny kdy přestal ordinovat poslední lékař - myslím, že je to korektní postup, protože pokud by v uvedeném časovém rozmezí někdo ordinaci navštívil, tak by zastihl vždy min. 1 ordinujícího lékaře. Pokud někoho napadá jiný způsob, prosím o sdělení.

Anonymous
Not applicable

Re: Otevírací doba - dynamická

@KarelZavicak Karle každý ten zubař musí mít svůj zápis 😉