JanČ's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 5

Otázky & odpovědi o focení 360 fotek jejich publikování přes Street View apku

Ahoj,

pokud fotíte nebo chcete začít fotit sférické 360 fotky přes Street View apku (nejlepší volba od Googlu), tak doporučuji přečíst tento článek

Vytváříme Street View pomocí apky

Zde je celá tématika popsaná formou A&Q včetně linků na manuály a help. Kéž by tento článek existoval, když jsem funkčnost okolo 360 fotek prozkoumával 🙂

SVapp-1-729x389.png

 

Thank you @NatalieP ! 🙂

Jan Cermak / Prague, Czech Republic, Middle Europe
3 comments
Level 8

Re: Otázky & odpovědi o focení 360 fotek jejich publikování přes Street View apku

Dneska jsem si nainstaloval aplikaci. Díky za radu a nápovědu. Aplikaci vyzkouším a uvidím jak mi to půjde. Ještě jsem nic takového nezkoušel.

Level 8

Re: Otázky & odpovědi o focení 360 fotek jejich publikování přes Street View apku

Existuje nějaká alternativa pro mobilní telefon než aplikace StreetView?
Problém totiž je, že SV_app nepodporuje žádné z mých zařízení, i když mají elektronický kompas, akcelerometr, GPS + Glonass, ...

Zkoušel jsem také app Google Fotoaparát, který nabízel možnost focení 360 fotek, ale i zde tuto volbu postrádám.

Screenshot_2017-01-21-13-42-22.png
Nevíte tedy o nějaké aplikaci třetí strany, která by splnila požadavek na 360 fotku, přesněji tedy sphere foto (né jen panorama)?

Level 8

Re: Otázky & odpovědi o focení 360 fotek jejich publikování přes Street View apku

Ahoj´, taky by mě to zajímalo. Zkoušel jsem asi dvě aplikace a obě mi nešly rozchodit.