Myrathor's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 8

Nejde editovat přidané místo

Ahoj,

potřebuji prosím poradit, místo mi bylo schváleno, ale nejde mi vůbec editovat. Ani mi nejde na něj kliknout, abych mohl nahlásit problémy. Ještě se mi to nikdy nestalo. Nemohu tudíž dokončit přidání fotek a recenzi.

Je to důl Belšanka. editace.jpg

Dík

5 comments

Accepted Solutions
Level 8
Solution

Re: Nejde editovat přidané místo

už viem. to znamená že pracovník Google, resp. robot, to mylne vyhodnotil ako duplicitu a úpravu stornoval. neni to tam. prezrel som to aj cez MapMaker. úpravu treba zopakovať. vo výpise úprav vidno len stav spracovania úpravy ako takej, nie konečný stav toho POI/objektu.

View solution in original post

Level 8

Re: Nejde editovat přidané místo

ahoj. ako autor úpravy si mal dostať potvrdzujúci mail od Google s linkom tohto miesta. cez ten link môžeš editovať ešte prv než sa to začne zobrazovať v mape. a tiež nespomínaš kolko času ubehlo od potvrdenia úpravy.

Level 8

Re: Nejde editovat přidané místo

@Tom-SR Ahoj, potvrzující email jsem dostal, ale link tam nebyl,  pouze se mi zobrazila zpráva že místo bylo přidané. A už je to 3 týdny.

Level 8
Solution

Re: Nejde editovat přidané místo

už viem. to znamená že pracovník Google, resp. robot, to mylne vyhodnotil ako duplicitu a úpravu stornoval. neni to tam. prezrel som to aj cez MapMaker. úpravu treba zopakovať. vo výpise úprav vidno len stav spracovania úpravy ako takej, nie konečný stav toho POI/objektu.

Level 8

Re: Nejde editovat přidané místo

Díky moc.

Level 8

Re: Nejde editovat přidané místo

za málo. vždy musíš dostať ten klasický potvrdzovací e-mail s linkom POI. ak sa tak nestalo, úprava síce prišla ako "pridaná" do Mapy, ale len v tom zmysle že to akceptujú ako miesto ktoré už na Mape je, a ktoré si Ty podla nich mylne zduplikoval. keby tú úpravu zamietli, tiež príde exaktná odpoveď o zamietnutí. všetko mimo to sú akceptované úpravy zlúčené s originálom, čo neni moc dobre ...