Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Jak navrhovat úpravy míst

Ahoj chtěl bych se sváma podělit o tom jak dělám úpravy.

Ukážeme si to na příkladu místa - 26. pluk velení, řízení a průzkumu  

  ze screenu vidíte že když sem se pokoušel místo upravit hromadně tak mi to bylo zamítnuto jako celek. Žádný můj návrh nebyl použit, ale když dělám změny jednotlivě některé prošli hned některé za den.

Poslední změna, která zatím nebyla schválena je název   26. pluk velení, řízení a průzkumu.

Co vy jak upravujete místa?  navrh_upravy.jpg

 

 

3 comments

Accepted Solutions
Anonymous
Not applicable
Solution

Re: Jak navrhovat úpravy míst

I když to dá víc práce úpravy dělám postupně u jednoho místa, z mého pohledu je to efektivnější 😉

View solution in original post

Level 10

Re: Jak navrhovat úpravy míst

Rad bych to delal jak ty, ale je to casove narocne. Proto stale vse delam opravy hromadne, takze treba zmenit oteviraci dobu a zaroven navrhnu novou URL pro webovky.

Mas pravdu, ze obcas jsou me opravy jako celek nepouzity, coz me zamrzi. Ale na tom tvem prikladu jde jasne videt, ze ten system schvalovani je nepohodlny a neprakticky, kdyz ti jsou opravy zadavane po jednom schvaleny, ale kdyz je zadas jednorazove, tak ti jsou odmitnuty.

 

PS: Taky me lehce stve, ze slovo "Nepoužito" je stejne zbarveno jako "Schváleno". Podle mne by zamitnute navrhy meli mit treba cervenou barvu, at jsou snadneji k nalezeni v seznamu nasich uprav.

Level 7

Re: Jak navrhovat úpravy míst

To je ale zvláštní, protože na rozdíl od někdejšího MM se v "Check the Facts" ověřuje každá položka zvlášť, takže reviewer může schválit jen část.

Anonymous
Not applicable
Solution

Re: Jak navrhovat úpravy míst

I když to dá víc práce úpravy dělám postupně u jednoho místa, z mého pohledu je to efektivnější 😉