Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Connect Moderator

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Thank you for tagging me @TorM

We need to understand a basic difference, @VladimírV

  • Photos loaded by mistake in the wrong POI.
  • Photos loaded intentionality in a wrong place, or in several places.

In the first case, at the moment, the only option is to report the photos one by one. We see a lot of improvement in the image management by Google Maps, so I hope that in the next few months (with the introduction of VPS) we will have a great improvement

In the second case, we can report the local guide here in Connect. How? Write a post with the title "I want to report a Local Guide". Do not share specific information on the post. Tag a Google Moderator.

Google will reach you in Private Mode, for you to share in that way all the information needed.

 

Hope this can help you

 

Ermes

Level 5

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Jsem ráda, že jsem našla podobně smýšlející lidi. V poslední době jsem našla u řady míst snímky pokojů z booking.com, které se samozřejmě netýkaly míst, u kterých se zobrazovaly.  Jako uživateli map i přispěvateli se mi to nelíbí a proto snímky nahlašuji. Přeji si, aby byly mapy opravdu prospěšné a to se vylučuje se zavádějícími snímky. 

Ahoj, dobrý den! Jmenuji se Michala Brožová a jako junior marketérka je mou vášní pomáhat firmám, aby byly na Google vidět. A jako cestovatelka ráda využívám mapy i pro soukromé účely. Není nic horšího, když se ocitnete na Šumavě, uprostřed obce, a v mapách o ní není ani zmínka! Jsem z Českých Budějovic, takže pokud se budete chtít sejít a spolupracovat, napište mi.
Anonymous
Not applicable

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Ahoj Michalo, díky že nahlašuje fotky které se ti nelíbí. U Booking je to kapku složité, protože je to automaticky upload. 

Pokud budeš potřebovat pomoc, neváhej napsat DM 

Level 5

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Děkuji. Ráda napíši, pokud mi něco nebude jasné. 

Ahoj, dobrý den! Jmenuji se Michala Brožová a jako junior marketérka je mou vášní pomáhat firmám, aby byly na Google vidět. A jako cestovatelka ráda využívám mapy i pro soukromé účely. Není nic horšího, když se ocitnete na Šumavě, uprostřed obce, a v mapách o ní není ani zmínka! Jsem z Českých Budějovic, takže pokud se budete chtít sejít a spolupracovat, napište mi.