Anonymous's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Anonymous
Not applicable

Fotky - screeny nepatří k místům.

Ahoj právě sem narazil na toto .... https://goo.gl/maps/8qFnsEv5Wcz FireShot Capture 313 - Michal Provázek s.r.o. – Mapy Google_ - https___www.google.com_maps_place_.png

 

 Jako dostal mě screen z Sautocz ... po komunikaci s majitelem zápisu, jsem se dozvěděl že to má reklamu na Seznam.cz .... a to samé i se screeny na web.

Prosím vás všechny  #LocalGuides nahlašte tyto nerelevantní "fotky" 

Díky 😉

 Ps : a tady sem na to narazil ... G+ Google novinky

 

13 comments

Accepted Solutions
Anonymous
Not applicable
Solution

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Děcka dík! Je vidět že komunita #LocalGides v Česku funguje! Karavan s logem zmizel 🙂 Teď ještě nahlašme ty screeny z webu.

View solution in original post

Anonymous
Not applicable

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

a ještě link na pravidla fotek

Anonymous
Not applicable
Solution

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Děcka dík! Je vidět že komunita #LocalGides v Česku funguje! Karavan s logem zmizel 🙂 Teď ještě nahlašme ty screeny z webu.
Anonymous
Not applicable

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Google_novinky.jpg

Dozvuk ze včera .... pán si myslel, že když si platí GSuite ... tak si může do ověřeného firemního zápisu dávat co chce .. ale omyl ...  

PS: kdybyste byli zastrašováni, klidně mi napište 😉

Level 3

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Zdenku, po upozornění byla sjednána náprava, vlastník podal vysvětlení a projevil i pochopení, proto mi Vaše výhrůžka suspendací připadla přehnaná (řekl bych s nádechem arogance) a na jeho místě bych reagoval stejně. Nevrhejme zbytečně na komunitu LG špatné světlo, že jsme banda škarohlídů, obzvláště pokud někdo něco zvrtá nevědomky nebo ne záměrně či se špatným úmyslem. Díky a pěkný den.

Anonymous
Not applicable

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

@KarelZavicak arogance byla z obou stran z mé protože náprava byla sjednána tak že XY LocalGuides nahlásili zmíněné fotky a já mám Ban na G+ stránku Google novinky ...  pravidla sou od toho aby se dodržovali .. nehledě na to že když jsem člověk vlastnící G+ stránku která se věnuje Google neporušuju záměrně pravidla což pan technický ředitel záměrně porušoval ... a kdybychom screeny neodstranili visí tam doteď .. ... 

Level 7

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

Po nedávném výletu na poutní místo nad městem Králíky jsem narazil na neskutečný guláš v uživatelsky přikládaných fotkách. V podstatě na jednom místě jsou 4 POI, která jsou ale svým významem každé zcela jiné:

Když si prohlédnu přiložené fotky tak nejlépe na tom je POI Hora Matky Boží, tam je převaha relevantních fotek, což se nedá říct třeba o fotkách v POI Hotel Poutní Dům, nemluvě pak  o POI Kopeček a natož pak o POI Památník obětem internace (tam jsem z 106 vložených fotek objevil 6 relevantních fotek (obsahově vázaných v dotčenému POI)).

Co s tím? Nahlašovat fotky jednu po druhé jako o položku "Nejedná se o fotku daného místa"?

Díky za názor

Connect Moderator

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

@VladimírV,

sorry for writing in English. I hope in case you do not speak the translation of google works fine.

At the 4POI near Kraliky I have been several times. When looking on the pictures there, yes there are some who do not tell a story, they are double or don’t show any special, but for me they are fine.

Maybe if you have found something wrong (I did only a quick check), put on the right upper the information about wrong place. But remember it will take long time if it is „only“ the wrong place.

 

And I like this region very much. I saw that we both putted reviews on the church 😉

https://goo.gl/maps/6ascMbAtC6r
Level 7

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

@TorM

sorry for my English grammar and God bless Google translator. 🙂

Ordinary user (I know that I'm also an ordinary user :-)) will usually put their photos in the first place (POI) that Google Maps will offer them and the user does not think about whether this place is the best place (POI) for his photos.
The basic question of my comment is how to proceed efficiently.
It is not possible to mark each photo step by step and hope that the photos will sometimes be removed from this incorrect place (POI).
I would like to know if anyone knows a more effective way to solve this problem.

 

and now in the Czech language:

Obyčejný uživatel (já vím, že jsem také obyčejný uživatel. 🙂 ) umístí své fotky obvykle na první místo (POI), které mu Google mapy nabídnou a uživatel nepřemýšlí nad tím, jestli je toto místo (POI) pro jeho fotky to nejvhodnější.
Základní otázkou mého komentáře je jak efektivně postupovat.
Nelze označovat každou a doufat, že fotky budou někdy z tohoto špatného místa (POI) odstraněny.
Chtěl bych vědět, zda-li někdo zná efektivnější cestu řešení tohoto problému.


@TorM wrote:

@VladimírV,

sorry for writing in English. I hope in case you do not speak the translation of google works fine.

At the 4POI near Kraliky I have been several times. When looking on the pictures there, yes there are some who do not tell a story, they are double or don’t show any special, but for me they are fine.

Maybe if you have found something wrong (I did only a quick check), put on the right upper the information about wrong place. But remember it will take long time if it is „only“ the wrong place.

 

And I like this region very much. I saw that we both putted reviews on the church 😉


 

 

 

Connect Moderator

Re: Fotky - screeny nepatří k místům.

@VladimírV,

you can right away in your language. Google translate if you change in the right to the language...

and do not excuse for for English, I never do it but it is terrible. Most important is that communication is possible 😉.

 

I think there is no other way, but I tag @ErmesT who is the living google dictionary...

 

More about Google Maps you can also learn in September 😉🇵🇱

 

https://www.localguidesconnect.com/t5/Let-s-Meet-Up/European-Meet-Up-2018-Poland/m-p/937928#M69728

 

 

 

https://goo.gl/maps/6ascMbAtC6r