Rohlik's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Divné chování přidávání nových POI do map

Nestalo se mi poprvé, že jsem v poslední době přidal něco do map a odešlo to ke schválení. V následujících dnech mi dorazil email s informací, že je místo schváleno a přidáno do map. Proklikem z tohoto mailu jsem se dostal do map přímo na mnou přidané místo. Jenže informace nesedí s tím, co jsem zadal při vytváření a co mi došlo i v emailu. Třeba příklad níže, ve kterém lze vidět kategorii i webovku.

 

voda.PNG

 

Jenže v mapách je tento POI veden s kategorií jinou a bez webovky. Stejně tak je celkem podezřelé že i přesto, že jsem klikl na odkaz krátce potom co jsem obdržel email o schválení, má toto POI několik fotek a recenzí.

 

voda2.PNG

 

Čím to je způsobené?

 

PS: Jelikož jsem dnes provedl úpravu tohoto POI, tak tam pravděpodobně nenajdete již informace z fotky.

4 comments
Level 8

Re: Divné chování přidávání nových POI do map

ahoj. mnohí LG maperi nechápu že systém editovania v GM beží na rovnakom engine ako MapMaker - šlo len o iné rozhranie k tej samej databáze údajov. preto, keď automat deteguje duplicitu, pošle edit na nútenú moderáciu do Google. pracovník duplicitnú úpravu potvrdí a zároveň zlúči s pôvodným zápisom v Mape. platí totiž predpoklad že maper sa pokúša pridať to samé miesto. zároveň to dáva možnosť editovať chybné info. takže aspon ja v tom problém nevidím ...

Level 10

Re: Divné chování přidávání nových POI do map

@Tom-SR Chapu to spravne, ze jsem pridal do map neco co tam jiz bylo?

Protoze mam takovy pocit, ze jsem nazev  vyhledaval a nic mi to nenaslo a proto jsem to do map pridal.

Level 8

Re: Divné chování přidávání nových POI do map

ano, muselo to byť v Mape už dávnejšie. prečo sa to neobjavilo vo výsledkoch, môže mať niekolko príčin, a teraz po zlúčení je už ťažko zistiť ktorá z nich to vlastne bola. automat však zafungoval správne a duplicitu odhalil pravdepodobne podla samotného názvu. prakticky takmer vždy, keď niečo ide na nútenú moderáciu, je to z dôvodu nejakej duplicity. velmi by nám pomohlo keby sme v GM mohli zobrazovať okolité objekty tak ako sme na to boli zvyknutí v MapMaker ...

Level 7

Re: Divné chování přidávání nových POI do map

Doplním podle screenů, že už to v mapách určitě bylo. Nově založený POI bude jen těžko mít 3 recenze 🙂