GabrielPavlíkP's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 7

Ako nastaviť prvý "vstupný" obrázok virtuálnej prehliadky

Pri vkladaní panorám do Google mapy cez aplikáciu sa zobrazuje vo firemnom profile objektu asi náhodná panoráma (viď foto).

Je možné nejak nastaviť aby tam bola panoráma, ktorá prezentuje vstup do objektu, resp. je možné to nastaviť?

Ďakujem.

 

Schránka-1.jpg

 

 

4 comments
Anonymous
Not applicable

Re: Ako nastaviť prvý "vstupný" obrázok virtuálnej prehliadky

Ahoj  @GabrielPavlíkP nastavit to nelze úvodní fotku  vybírá umělá inteligence dle XY faktorů 

Level 7

Re: Ako nastaviť prvý "vstupný" obrázok virtuálnej prehliadky

Ahoj,

Opisem to takto: Robil som prehliadku pre firmu a samozrejme google si vybral na zaklade nejakej konstalacie 🙂 majitel firmy ale mal biznis konto Google takze sa prihlasil a vybral panoramu ktoru chcel. Pripadne aj fotku. Ak nie je majitel prevadzky ci miesta  ku ktoremu je fotka  neurobis nic. Ale ak to niekto od teba vyzaduje a je majitelom prevadzky len nema biznis konto  staci ak klikne na "narokovat firmu" a postupuje podla toho co mu bude vypisovat. Firmu vytvori necha si poslat overovaci kod od Google (cca 2 tyzdne) a potom zmeni fotku na tu ktoru chce, pripadne moze zmazat fotky ktore k miestu pridali ini ludia a nepacia sa mu.

Anonymous
Not applicable

Re: Ako nastaviť prvý "vstupný" obrázok virtuálnej prehliadky

@MilanP i když místo ověříš a stane se z něho firemní místo na Googlu, tak fotky ostatních u místa nemůžeš mazat, ani si vybrat úvodní fotku! 

PS: dotazy a odpovědi ohledně  firemního místa na Googlu patří do Official Google My Business Community

Level 7

Re: Ako nastaviť prvý "vstupný" obrázok virtuálnej prehliadky

Robil som to jednemu klientovi. Narokoval som firmu, overil a do biznis konta mi pridalo aj galeriu fotiek ktore nikto nevedel odkial su. neziaduce som zmazal. Piseme si ale o vizitke firmy nie o fotkach ktore sa zobrazuju vylucne v mapach.